Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pejë | Makina | Vetura

Acura , 224
Aixam , 27
Alfa Romeo , 217
Alpina , 20
Artega , 9
Audi , 2119
BAIC , 3
Bentley , 6
BMW , 1668
Bugatti , 3
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 49
Chrysler , 69
Citroën , 612
Corvette , 6
Dacia , 25
Daewoo , 31
Daihatsu , 9
DeTomaso , 1
Dodge , 27
Ferrari , 9
Fiat , 851
Ford , 848
GMC , 5
Grecav , 4
Honda , 53
Hummer , 2
Hyundai , 194
Infiniti , 5
Isuzu , 28
Jaguar , 24
Jeep , 173
Kia , 133
KTM , 1
Lada , 14
Lancia , 29
Land Rover , 186
Lexus , 5
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 150
Mercedes-Benz , 3435
MG , 8
MINI , 56
Mitsubishi , 187
Morgan , 4
Nissan , 372
NSU , 2
Opel , 2342
Peugeot , 972
Piaggio , 8
Plymouth , 3
Pontiac , 3
Porsche , 21
Proton , 2
Renault , 1197
Rover , 44
Saab , 22
Seat , 318
Škoda , 236
Smart , 64
Ssangyong , 17
Subaru , 6
Suzuki , 133
Tata , 11
Tesla , 1
Toyota , 201
TVR , 3
UAZ , 1
VW Volkswagen , 10714
Volvo , 148
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 21
Zastava , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 12:13
Linku:
Vetura , Pejë

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:30
Linku:
Vetura , Pejë

VW Crafter

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:12 Vetura , Pejë

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:14 Vetura , Pejë

Peugeot 308 2.0 hdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Vetura , Pejë

Shitet pikapi SDI rks /5 muaj ne gjendje shume te mire

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:00 Vetura , Pejë

Seat

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Vetura , Pejë

Kia sorento per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 Vetura , Pejë

Citroen

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:46 Vetura , Pejë

Pezho rks deri mujin e 10 full opcijone 2.0 dizell hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:45 Vetura , Pejë

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:44 Vetura , Pejë

Pasat B7 2.0 dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:16 Vetura , Pejë

pa dogan.vaiber.+38344473368

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:15 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:10 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 TDI 177ps

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 Vetura , Pejë

Opel Insignia 154.000Km 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:35 Vetura , Pejë

Shes pollo GTI dsg full ekstra

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:29 Vetura , Pejë

Ford TranSit HDTI 2.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Vetura , Pejë

VW passat 2.0 DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:57 Vetura , Pejë

Polo 1.4 Tdi 2015

9 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Vetura , Pejë

Skoda Kamiq 1.6 DSG viti 2020 me DOGAN dhe leshoj faktur

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:42 Vetura , Pejë

MERCEDES E 320 CDI W211 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:42 Vetura , Pejë

BMW X5 35 Sd X-Drive E70 Rks Full Ekstra -10

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:42 Vetura , Pejë

AUD A6 3.0 TDI DOUBLE LED 3X S-LINE RKS 1 VIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:42 Vetura , Pejë

SHES GOLF3 1.4 BENZINE

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:42 Vetura , Pejë

SHES GOLF3 1.9 TURBO DIZEL

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:42 Vetura , Pejë

BMW X5 30D X-DRIVE ///M-PAKET RKS PANORAM

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:39 Vetura , Pejë

��SHITET OSE NDRROHET AUDI A6 TD-I TKUQE��

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:26 Vetura , Pejë

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:26 Vetura , Pejë

Shes Reno Megane 2004 1.9dci 6shpejtsi ne gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:26 Vetura , Pejë

VW PASSAT 1.9 TDI (MODEL SPECIAL) RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 Vetura , Pejë

Ford X-Grand 2.0 tdci Automatik rks 1vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 Vetura , Pejë

AUDI Q5 3.0 TDI ABT QUATTRO RKS 1VIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:24 Vetura , Pejë

ŚKODA OCTAVIA TDI DSG FULL EXTRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 Vetura , Pejë

MINI COOPER S 1.6 B MODEL EXTRA CAMDEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 Vetura , Pejë

VW GOLF 6 2.0 TDI GTD RKS FULL EXTRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 Vetura , Pejë

DODGE JOURNEY 2.0 CRD 4X4 AUTOMATIK 7ULSE ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:22 Vetura , Pejë

Nissan Terrano ll -2005

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:10 Vetura , Pejë

Shitet Corsa 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Vetura , Pejë

Audi SQ5 3.0 Diesel Bi Turbo

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:50 Vetura , Pejë

Shitet Golf 6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 Vetura , Pejë

Pollo 12 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:36 Vetura , Pejë

Shes golv 6 .1.6 dizell m tabela jashtit

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:35 Vetura , Pejë

VW Polo 1.0 benzin, Pa Dogan

499 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:34 Vetura , Pejë

Shitet Renault megane 1.6 16v

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:18 Vetura , Pejë

Shitet citroen berlingo maxi

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:13 Vetura , Pejë

Shiter Citroën Berlingo maxi

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:59 Vetura , Pejë

Shes polo 1.6 / 2019 gjendja perfekt

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:33 Vetura , Pejë

Shitet Golf 7 DSG 2.0

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Vetura , Pejë

VW Taureg

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Pejë

AUDI A4 Facelift 2.0TDI S TRONIK VITI 2012 I DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Pejë

VW JETTA 1.4 tsi DSG VITI 2019 31.000km I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione