Prishtinë | Makina | Vetura

Acura , 269
Aixam , 66
Alfa Romeo , 536
Alpina , 65
Artega , 16
Audi , 6765
BAIC , 1
Bentley , 15
BMW , 4808
Bugatti , 16
Buick , 8
Cadillac , 27
Chevrolet , 212
Chrysler , 170
Citroën , 1732
Corvette , 8
Dacia , 56
Daewoo , 63
Daihatsu , 21
DeTomaso , 1
Dodge , 37
Ferrari , 29
Fiat , 2234
Ford , 2168
GMC , 21
Grecav , 2
Honda , 110
Hummer , 12
Hyundai , 460
Infiniti , 12
Isuzu , 16
Jaguar , 75
Jeep , 225
Kia , 291
KTM , 4
Lada , 33
Lancia , 92
Land Rover , 587
Lexus , 7
Ligier , 3
Lincoln , 7
Maserati , 8
Maybach , 1
Mazda , 287
Mercedes-Benz , 8992
MG , 22
MINI , 175
Mitsubishi , 276
Morgan , 1
Nissan , 444
NSU , 3
Opel , 8953
Peugeot , 2844
Piaggio , 4
Plymouth , 1
Pontiac , 4
Porsche , 92
Proton , 8
Renault , 3281
Rover , 134
Saab , 33
Seat , 803
Škoda , 633
Smart , 311
Ssangyong , 35
Subaru , 13
Suzuki , 127
Talbot , 2
Tata , 9
Toyota , 413
Triumph , 2
TVR , 10
UAZ , 2
VW Volkswagen , 29807
Volvo , 312
Wartburg , 5
Wiesmann , 6
Yugo , 30
Zastava , 33

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 14:25
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:48
Linku:
,

Range Rover Sport Dynamic HSE SDV6 306 PS - 75 mije km

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 00:50 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:50 ,

BMW X1 2.0D AUTOMATIK RKS x-drive

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:47 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:47 ,

VW PASSAT 1.9 TDI RKS deri ne fund te vitit

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:47 ,

Bmw 118d 183 km

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:46 ,

VW TOURAN 1.9TDI DSG Automatik 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

Bmw 118d 183km

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:40 ,

Skoda Fabia Monte Carlo 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 ,

Mercedesi A class 180, viti 2009

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:34 ,

BMW X1 18D xDrive 2011 AUTOMATIK ��������

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:33 ,

GOLF 7 FACELIFT 2017 1.6 AUTOMATIK ���� ����

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:33 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

24 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27 Shitorja ,

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK 2009 / RKS

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:27 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

Arti Moler 048 878728 MOLER

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

GOLF 6 77 KW TDI 2012 STYLE FULL EXTRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Pezho 206 1.6 Benzin 2003

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 PaDogan

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 ,

VW Passat B7 Limuzine 2.0 TDI 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 ,

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIK 7G Dogan Homologim

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

Golf V

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Shitorja ,

Mercedes Benz C270 Cdi Viti 2002 Rks 6 Muj Veq 3333€ + 383

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Shitorja ,

Audi A4 2.7 Tdi Automatik 2009 Rks 6 Muj 9499€ + 383 44 838

9 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

Shese Golf 6, 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Seat Ibiza 1.6 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Audi Q5 2.0 TDI *quattro* DSG

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 ,

Ngrite biznesin tënd në pandemi…

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:47 ,

ofertë në pandemi për biznesin tënd, shikoje...

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:47 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

150 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 ,

WV GOLF 6 (2.0 TDI)

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

POLLO 1.2 TSI BENZIN DSG AUTOMATIK V.P 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Audi A3 1.9 Tdi Dsg Automatik Viti 2009 Rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione