Prizren | Makina | Vetura

Acura , 106
Aixam , 18
Alfa Romeo , 259
Alpina , 35
Artega , 12
Audi , 1959
Bentley , 5
BMW , 1608
Bugatti , 1
Buick , 7
Cadillac , 2
Chevrolet , 74
Chrysler , 70
Citroën , 634
Corvette , 2
Dacia , 22
Daewoo , 34
Daihatsu , 12
Dodge , 23
Ferrari , 7
Fiat , 1044
Ford , 1198
GMC , 9
Grecav , 1
Honda , 59
Hummer , 3
Hyundai , 97
Infiniti , 1
Isuzu , 9
Jaguar , 32
Jeep , 78
Kia , 86
KTM , 3
Lada , 23
Lancia , 43
Land Rover , 84
Lexus , 1
Lincoln , 2
Lotus , 3
Maserati , 6
Maybach , 1
Mazda , 105
Mercedes-Benz , 3539
MG , 7
MINI , 91
Mitsubishi , 117
Nissan , 187
NSU , 3
Opel , 3214
Peugeot , 1004
Piaggio , 2
Pontiac , 2
Porsche , 18
Proton , 2
Renault , 1307
Rover , 45
Saab , 18
Seat , 338
Škoda , 162
Smart , 158
Ssangyong , 16
Subaru , 11
Suzuki , 60
Talbot , 3
Tata , 1
Toyota , 94
Trabant , 1
TVR , 7
UAZ , 2
VW Volkswagen , 8420
Volvo , 156
Wartburg , 1
Wiesmann , 5
Yugo , 56
Zastava , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Maj 15:16
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:24 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:23 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:23 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:22 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:20 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 ,

Peugeot 206 1.6 HDi 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:12 ,

vw cedy 1.9 tdi 90 ps

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:51 ,

Shitet sharan 1.9 dizel me klim rks 7 ulse

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 ,

Shitet Peugeot 307 2.0 Benzin viti 2002 me te gjitha Servise

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:19 ,

Golf 7.5 1.6 TDI MODEL SOUND PANORAME LED ACC

13 950 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:11 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee 2.7 Crd 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:10 ,

Mercedes A180 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Renault megane 1.9 dci 6 shpejtsi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Golf 7 TDI 1.6 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:01 ,

urgent shes golf 4 tdi

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:01 ,

Shitet audi a4 disel 2.0Tdi automatik tiptronic 9muj rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Bmw x1 18D x drive automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Mercedes E270 CDI Automatik

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:49 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Bmw x3 2.0D X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Śkoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Shitorja ,

BMW E90 318 D Facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:47 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:47 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:46 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:06 ,

Mercedes Vito 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 ,

Mercedes B 180 CDI Automatik Me Dogan ( Ndrrohet )

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 ,

Shes veturen passat 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:54 ,

Audi b4 1.9TDI Rks deri qershor

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione