Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura të vjetra të markave më të njohura në shitje

Audi , 8
BMW , 4
Citroën , 2
Peugeot , 2
Bugatti , 1
Hyundai , 1
Seat , 1
Zastava , 1

Nëse jeni në treg për të blerë një veturë të vjetër, kërkojeni atë në MerrJep.com. Ka shumë shitës veturash që listojnë veturat e tyre në tregun online të faqes sonë.

Në këtë kategori ju mund të gjeni vetura të vjetra në shitje të markave BMW, Audi, Mercedes-Benz, Opel, VW Volkswagen, Ford, Citroën dhe marka tjera të modeleve të vjetra me çmime të volitshme.


Mund të shfletoni fotografitë, të lexoni përshkrimet, të analizoni çmimet dhe të shikoni historikun e veturës dhe të bëni zgjedhjen tuaj duke u bazuar në veçoritë e veturës dhe nevojat tuaja.

Dje 10:21 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:11 ,

Jeni te Interesuar per ta Shitur Shpejt Veturen, Na Kontakto

12 345 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 14:22 ,

Mercedes Bmw Volkswagen Audi Shite Veturen Shpejt tek Ne!

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:22 ,

Bmw Volswagen Audi Mercedes Hiq Mos Prit Shite Shpejt Tek Ne

7 777 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:21 ,

Shite Veturen Shpejt tek Ne, Na Kontakto Ju Mire Presim!

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 21:05 ,

Peugeot 407 - TOP - 2.2 BiTurbo

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 23:44 ,

Blej vetura rks

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 16:50 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 09:43 ,

blejm vetura te vjetra

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 09:43 ,

blej vetura

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 09:43 ,

blejm vetura te vjetra

1 EUR

21 Maj 20:54 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 23:12 ,

BLEJM VETURA ID-CAR +38349394449

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 14:20 ,

Shitet Golf 6, Viti 2009, 2.0 81 KW RKS

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 22:34 ,

Demontim

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 23:52 ,

Vetura ne Shitje

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
02 Dhj 18:39 ,

Shitet Zastava 128

650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Tet 14:03 ,

Blejm vetura Auto pllac ��

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 19:34 ,

Audi a6 3.0 quattro TDI

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:42 ,

Blej fara shtipa tregues

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 21:00 ,

I SHITUR

24 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:04 ,

Shitet kamijoneta T2 me 7 ulse

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 12:29 ,

Mercedes Benz 290E avantgarde Turbo Disel

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 21:48 ,

Rent a car LEDI

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 14:51 ,

Shes Passat 2

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 20:17 ,

Passat1.9 dizel 2002rks 1 vit

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 10:38 ,

Mercedes c200 2.2cc CDI (CH) Viti i pare KS

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 11:58 ,

Oferta

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 14:02 ,

Blej vetura te vetra pej vitit 85 deri 2000

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Pri 20:09 ,

Citroen, C3, v.p. 2004, 1.4 hdi.

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 22:01 ,

U shit flm merrjep.com

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 15:49 ,

Hyunday Tucson -05

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 18:13 ,

Mercedes E290

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Veturat e vjetra mund të jenë një investim i shkëlqyeshëm sepse janë të lira për tu blerë dhe rregulluar. Sidoqoftë, dëshironi të siguroheni se po merrni një marrëveshje të mirë ka disa gjëra për të analizuar kur jeni duke blerë një veturë të përdorur.

Nëse po blini një veturë të vjetër, gjëja më e mirë për të bërë është të kontrolloni raportin e historisë së automjetit para se të shkoni në pjesën e makinës.

Blerja e një veture të vjetër është një nga gjërat më stresuese që mund të bëni. Ka kaq shumë mundësi dhe kaq shumë informacion, veçanërisht në internet. Interneti është përmbytur me fusha shitjesh për shitësit e makinave të përdorura. Por nëse dini se çfarë të kërkoni, mund të merrni një vendim të zgjuar që do t'ju shërbejë mirë për vitet që vijnë.


Ku mund të blini vetura të vjetra?


Blerja e veturave të vjetra është gjithmonë interesante sepse i rregulloni dhe i bëni ato të duken shkëlqyeshëm dhe është gjithashtu një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer para.


Nëse jeni në treg për një veturë të vjetër, atëherë duhet të shikoni seksionin e makinave të vjetra në MerrJep.com për të gjetur një veturë klasike në zonën tuaj.

Një nga vendet më të mira për të kontrolluar është MerrJep.com. MerrJep është një faqe falas për klasifikime, ku mund të kërkoni vetura të vjetra dhe shërbime rreth veturave në bazë të lokacionit apo vendndodhjes suaj.


Ju duhet të jeni sa më specifik me kërkimin tuaj të fjalëve kyçe. Për shembull, nëse jeni duke kërkuar për vetura të vjetra, mund të kërkoni për "vetura të vjetra për shitje" duke e shënuar këtë frazë në kutinë e kërkimit, apo të shkruani markën e veturës për të cilën jeni duke kërkuar.


Kështu, juve do ju shfaqen rezultatet e kërkimit në bazë të kërkesave tuaja, gjë që do ta bëjë më të lehtë gjetjen e veturës që kërkoni.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione