me qera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 89
BMW , 46
Opel , 11
Škoda , 11
Acura , 11
Ford , 10
Ferrari , 7
Seat , 5
Peugeot , 5
Chevrolet , 4
Renault , 3
Aixam , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Hummer , 2
Hyundai , 2
Citroën , 2
Rover , 2
Lincoln , 2
Honda , 2
TVR , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Fiat , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Porsche , 1
Sot 10:25 ,

Rent a car ALD

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:50 ,

Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:50 ,

Renta car Gjakova

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim