Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura me qera për çdo event brenda dhe jashtë Kosovës

Audi , 36
BMW , 14
Ford , 6
Opel , 5
Škoda , 5
Peugeot , 5
Acura , 4
Aixam , 3
Hummer , 2
Citroën , 2
Chevrolet , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Dacia , 1
Hyundai , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Artega , 1
Renault , 1
Ferrari , 1

Merrni me qira një veturë për biznes apo nevoja personale dhe zbuloni komoditetin dhe kualitetin e veturave me qera që ne ofrojmë.


Nëse jeni duke kërkuar për një veturë me qira në aeroportin e Prishtinës, vetura me qera në Prishtinë, vetura me qera në Ferizaj, vetura me qera në Prizren, Pejë dhe vende tjera të Kosovës, tashmë ju jeni në vendin e duhur. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni vetura me qira që plotësojnë kërkesat tuaja!

Sot 11:03 Vetura , Prishtinë

Blejm touran te aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:03 Vetura , Prishtinë

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:03 Vetura , Pejë

Opel omega

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:37 Vetura , Gjilan

Rent A Car YLLI (Gjilan)

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 Vetura , Ferizaj

LOLI -RENT-A-CAR DUKE FILLUAR NGA 15.00 PER 24 O

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 17:03 Vetura , Ferizaj

Rent-a-car LOLI

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 15:23 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 11:07 Vetura , Vushtrri

Rent A Car Morina

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 08:54 Vetura , Besianë

RENT a CAR - X ... Vetura me QERA - 19 €

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 23:15 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI - I RI - RKS

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 12:58 Vetura , Rahovec

POLO 1.2 TDI 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 09:30 Vetura , Burim

Peugeot 308 1.6 dizell extra i rujt top gjendje

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:17 Vetura , Prishtinë

Blejm mercedes te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 12:52 Vetura , Besianë

RENT a CAR ☆ VETURA me QERA - 044 900 660

19 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 19:07 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 07:36 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI 2011 - RKS

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 20:44 Vetura , Prishtinë

Blejm audi te aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 20:44 Vetura , Prishtinë

Blej golf 4 pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:44 Vetura , Prishtinë

Blej passat pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 17:54 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 17:54 Vetura , Prishtinë

Blejm passat te aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:53 Vetura , Prishtinë

Blejm bmw te aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 20:44 Vetura , Gjilan

Chevrolet Spark 2011 Gaz/Benzin

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:47 Vetura , Pejë

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 00:56 Vetura , Prishtinë

Vetura me qera

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Gush 11:46 Vetura , Gjakovë

Rent A Car Gjakov

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Gush 17:22 Vetura , Prishtinë

Rent A Car Adri

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 11:59 Vetura , Pejë

RENT A CAR "KELMENDI"

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Korr 09:32 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 07:50 Vetura , Lipjan

Rent a car

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 23:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 11:01 Vetura , Kaçanik

eja ! Autosallon - Rent a Car

25 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Qer 08:45 Vetura , Fushë Kosovë

Rent a car

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 09:16 Vetura , Lipjan

RENT A CAR

20 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 08:53 Vetura , Fushë Kosovë

Rent a car

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 15:26 Vetura , Lipjan

Rent a Car Narti Lipjan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 18:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz c220 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 02:05 Vetura , Ferizaj

auto

1 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 15:13 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR PREMIUM

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 16:27 Vetura , Besianë

Jetta Hybrid

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 08:41 Vetura , Gjilan

Shes skoden octavia 2.0 automatik me 6 ndrrus

14 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 09:06 Vetura , Gjilan

Rent A Car KooRRA 044 77 88 33&049 77 88 33

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Dhj 09:02 Vetura , Gjilan

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 09:02 Vetura , Gjilan

Rent A car KORRA 044 77 88 33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 12:14 Vetura , Prishtinë

Vetura me qera

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Jeni duke kërkuar kompani apo persona fizik që ofrojnë vetura me qera? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Eksploroni faqen tonë të MerrJep.com dhe gjeni shpallje të shumta nga kompani që ofrojnë shërbimin "rent a car" brenda dhe jashtë Kosovës.


Kur bëhet fjalë për gjetjen e një kompanie që lëshon vetura me qira, mund të jetë e vështirë të dallosh shërbimin e mirë nga të keqin. Ne ju rekomandojmë të lexoni me vëmendje rreth kompanisë dhe politikave të saj në mënyrë që të mos keni keqkuptime gjatë procesit.


Vetura me qera në gjithë Kosovën


Platforma MerrJep.com ka të postuara shpallje nga persona fizik dhe kompani që lëshojnë vetura me qera për vozitje brenda dhe jashtë Kosovës.


MerrJep.com është vendi ideal për të gjithë ata që duan të marrin vetura me qira nga kompani "rent a car", të cilat posedojnë shumë lloje të veturave me qira duke filluar nga veturat automatike, manuale, naftë apo benzinë. Ju mund të zgjidhni lloje të ndryshme të veturave në përputhje me nevojat e familjeve tuaja.


Gjatë shfletimit të shpalljeve në këtë kategori ju do të mund të gjeni oferta për vetura me qera në aeroportin e Prishtinës, vetura me qera në Prizren, vetura me qera në Prishtinë, vetura me qera Shkup, vetura me qera në Fushë Kosovë dhe qytete tjera të Kosovës.


Si të merrni vetura me qera?


Pavarësisht nëse jeni në pushime, po qëndroni me familjen për fundjavë ose thjesht po kryeni punë, marrja e një veture me qera është mënyra më e shpejtë dhe më e përshtatshme për të kryer punë.


Marrja me qira e një veture mund të jetë stresuese, veçanërisht nëse udhëtoni për herë të parë. MerrJep ua lehtëson eksperiencën tuaj duke ua bërë më të lehtë gjetjen e një veture me qera duke e bërë të mundur kontaktin e drejtëpërdrejtë me kompanitë që ofrojnë vetura me qera.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të kontaktoni një nga kompanitë "rent a car" dhe t'i kërkoni më shumë informacione për veturën që do merrni me qera. Sigurohuni që vetura të ketë të kryer kontrollin e sigurisë, pasi gjëja e parë për të cilën ju duhet të brengoseni gjatë udhëtimit është siguria në rrugë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione