Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rahovec | Makina | Vetura

Acura , 35
Aixam , 8
Alfa Romeo , 23
Alpina , 6
Artega , 3
Audi , 422
BMW , 238
Bugatti , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 7
Citroën , 145
Dacia , 10
Daewoo , 2
Daihatsu , 1
Dodge , 5
Fiat , 170
Ford , 248
GMC , 1
Honda , 6
Hyundai , 15
Infiniti , 1
Jaguar , 4
Jeep , 6
Kia , 20
Lada , 1
Lancia , 2
Lexus , 2
Lotus , 2
Mazda , 31
Mercedes-Benz , 1019
MG , 2
MINI , 7
Mitsubishi , 19
Nissan , 40
Opel , 623
Peugeot , 207
Plymouth , 1
Pontiac , 2
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 220
Rover , 5
Seat , 68
Škoda , 43
Smart , 17
Ssangyong , 6
Suzuki , 3
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 6
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2366
Volvo , 21
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Zastava , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:54 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:28 ,

Renault Kangoo

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 ,

VW Pasat 2.0 TDI4M B6b

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:41 ,

Golf 1.6

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 ,

Shitet Vv Golf 7 2.0 Tdi 2014 Blumotion

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:22 ,

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 14:09 ,

��������shitet Vv Caddy 2.0 Tdi 2012 Maxxi Klim

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:09 ,

Shitet Vv Caddy 2.0 viti 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:00 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi Maxxi 2010 DSG

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:56 ,

��������shitet Vv T5 1.9 Tdi 2005 Klim

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:52 ,

Shitet Vv Golf 6 1.6 Tdi 2012 Blumotion

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:34 ,

Shitet Vv Touran 1.6 Tdi 2013 me dogan

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 14:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Gush 01:02 ,

Citroen Berlingo Minivan 1.4i 55 kW (75 KF)

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:55 ,

Caddy 2.0Tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 14:39 ,

Renault Megane Grandtor

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 15:32 ,

opel astra

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 08:59 ,

Shitet Mercedes Benz C220

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 07:58 ,

Fellen 16'

180 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 21:37 ,

Renault laguna

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 19:29 ,

Bmw 325 6 cilindra 218 ps

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 16:24 ,

Vw Touran 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 16:19 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 10:57 ,

gjendje e regull tip top

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 23:56 ,

Opel vivaro

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 19:04 ,

Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 14:21 ,

Shitet VW CADDY 1.9 TDI Bejm Ndrrim

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 14:17 ,

Shitet BMW 320 e46 Pa Dogan

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 15:52 ,

Golf

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 22:55 ,

Shitet Vetura 1250 euro

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 14:44 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Gush 14:33 ,

touran 2.0

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 19:05 ,

Shitet X3 2014 20xd MPACKET

175 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 17:35 ,

Shitet Golf 5 2.0 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Gush 17:35 ,

Golf 1.6

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 22:02 ,

Ford focus

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 18:43 ,

Shitet mercedes a 220

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 18:20 Shitorja ,

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 18:12 ,

Shesim Pjes—-për Passat 3C

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 11:25 ,

Shitett

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 11:25 ,

Golf

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Korr 20:58 ,

Peugeot expert 2.0 Rks

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 21:05 ,

Mercedes - Benz ML 350

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Korr 09:43 ,

Shitet Vetura- 1250 euro (I negociushem)

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 17:22 ,

opel combo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 15:19 ,

Golf 6

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 09:46 ,

sprinter

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione