Vetura në shitje, vetura me qera, autobiznese | MerrJep Shpalljet

Acura , 342
Aixam , 97
Alfa Romeo , 464
Alpina , 36
Artega , 22
Audi , 6814
Bentley , 10
BMW , 5100
Bugatti , 11
Buick , 4
Cadillac , 37
Chevrolet , 114
Chrysler , 129
Citroën , 1075
Corvette , 1
Dacia , 56
Daewoo , 41
Daihatsu , 13
DeTomaso , 1
Dodge , 40
Ferrari , 9
Fiat , 929
Ford , 1393
GMC , 10
Grecav , 3
Honda , 93
Hummer , 6
Hyundai , 272
Infiniti , 8
Isuzu , 14
Jaguar , 109
Jeep , 134
Kia , 199
KTM , 2
Lada , 30
Lancia , 62
Land Rover , 171
Landwind , 1
Lexus , 1
Ligier , 1
Lincoln , 14
Lotus , 2
Maserati , 6
Maybach , 1
Mazda , 224
Mercedes-Benz , 10995
MG , 10
MINI , 45
Mitsubishi , 167
Morgan , 3
Nissan , 241
NSU , 3
Opel , 5960
Peugeot , 1671
Piaggio , 2
Plymouth , 3
Pontiac , 3
Porsche , 44
Proton , 4
Renault , 1894
Rover , 135
Saab , 62
Seat , 582
Škoda , 468
Smart , 28
Ssangyong , 24
Subaru , 9
Suzuki , 61
Talbot , 1
Tata , 3
Toyota , 216
TVR , 6
VW Volkswagen , 20129
Volvo , 280
Wartburg , 4
Wiesmann , 3
Yugo , 8
Zastava , 23

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 10:54
Linku:
Shitorja ,

Mercedes E 220 CDI 9G

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:47
Linku:
,

Chevrolet Lancetti 2.0 TDCI viti. 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Tet 04:13
Linku:
,

Bmw 330xdrive stg3

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44
Linku:
Shitorja ,

PASSAT 2.0 BI TDI 240 PS R-LINE 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 23:17
Linku:
,

Golf 7 1.6 BLUEMOTION , DSGautomatik ��������

11 270 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:08 ,

VW Caddy 2.0 sdi-Me dogan-viti 2007-

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

Golf 7 2.0 DSG ACC 150PS

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

BANDASHA OPELL 17 COLL

245 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:08 ,

VW Golf 7 2.0 TDI GTD 184Ps 12/2016

16 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:08 ,

VW Caddy 1,9 Tdi-Pa dogan-viti 2005-Me klim

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:08 ,

VW Caddy 2.0 sdi-Me dogan faktur- viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:07 ,

VW Caddy 1.9 Tdi-Pa dogan-Viti 2004-Me klim

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:07 Shitorja ,

Bmw x3 2.0 X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:07 ,

VW Passat 1.9 TDI PDF 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:06 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:06 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps 12muj Rks

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:06 ,

Bmw 740d M-Packet 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:06 ,

Audi A8 50Tdi 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:06 ,

Bmw 3 - 320d - 2012 -

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

VW Caddy 1.6Tdi 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Shkoda Fabia 1.6Tdi Family 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 ,

Bmw 320d F30 Luxory Line

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

BMW3 2.0 320 D

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:05 ,

Opel Corsa 1.3Cdti 2010 FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 Shitorja ,

Bmw x3 2.0D X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Bmw 320d F30 Luxory Line

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Golf 2 1.6 dizel

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

VW Passat 2.0Tdi Rline 2016����

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:04 ,

Opel Insignia 2.0 cdti Diesel 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

VW Golf VI 2.0Tdi GTD 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Pasat 2.0 Bluemotion 2014

13 990 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:03 ,

VW GolfPlus 2.0Tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Bmw 320d 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:03 ,

Shes opell zafir 1.9 dizell me 7 ulse viti 2006

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:03 ,

Audi A3 2.0Tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

GolPlus 1.6Tdi 2012 Mach����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Shes audi A6 3.0 Tdi quattro automatik rks 1 vit

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:03 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:02 ,

U shitt

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

Audi A3 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

Golf 7 2.0 DSG ACC 150PS

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 Shitorja ,

Bmw E90 330D Facelift 300ps+

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

Opel Meriva 1.7Cdti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

Golf 7 2.0 DSG ACC 150PS

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

Audi A4 2012 Ndrim i mundshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Vetura në shitje

Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

Vetura me qera

Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar fiktrin "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.
Në fillim