Shtërpcë | Makina | Vetura

Acura , 1
Alpina , 1
Audi , 24
BMW , 12
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 7
Dacia , 1
Fiat , 13
Ford , 14
Hummer , 1
Hyundai , 2
Isuzu , 4
Jeep , 3
Kia , 3
Lada , 1
Mazda , 3
Nissan , 11
Opel , 48
Peugeot , 14
Porsche , 1
Renault , 20
Seat , 2
Škoda , 1
Smart , 2
Suzuki , 3
Toyota , 1
Volvo , 4
Yugo , 2
Zastava , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtërpcë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Shtërpcë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:32 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:32 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:13 ,

VITARA 2.0 benz V6 AUTOMATIK Off road

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:12 ,

Blej Vetura Pa Dogan Ose Ato qe nuk i Perdorni Rks

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:36 ,

Golf VI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 16:35 ,

Golf VI

7 100 EUR

10 Maj 22:23 ,

Zastava 750-FICA

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Maj 23:51 ,

Golf 5

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 22:00 ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDi

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 21:41 ,

Opel Frontera 2.3 tdi

2 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 14:43 ,

Oktavija 1.9 TDI 4X4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:31 ,

FIAT STILO PJESE 1.9JTD

130 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 00:10 ,

Shes Passat 3C 1Vit-Rigjsitrim -Viti2007 1bregasne

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 13:23 ,

Vw touran

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Pri 16:56 ,

Audi a6 3.0dizell ne gjendje shum te mir

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 00:49 ,

Polo me klim. 10 muj recistm

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 14:00 ,

Peugeot 308

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Pri 20:28 ,

fiat

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 20:39 ,

shitet mercedes benz MB 100

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 14:46 ,

Kia Sportage Vetura

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Pri 20:24 ,

alfa romeo gt moze zamena

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 18:45 ,

alfa romeo gt

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 11:34 ,

Shitet Passat 1.9 tdi 105 ps

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 10:33 ,

Passat b.5.5 2001 1.9tdi 105 ps

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 16:22 ,

Isuzi troper

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Mar 16:14 ,

Isuzi troper

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Mar 19:00 ,

Nuk shitet me

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 09:38 ,

Auto sevise & pjes (BENI)

490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:26 ,

Shitet frontera

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:38 ,

opell

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 21:37 ,

OPEL ASTRA H OPC LINE 2009 - 1800cm - 103kW - 140HP

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 21:05 ,

OPEL ASTRA H OPC LINE

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 15:32 ,

Yugo 1.6 16v UNIK!!

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 19:22 ,

Prodajem Golf 2 1.6 benz plin

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 13:24 ,

Mitsubishi Outlander dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 10:26 ,

Shitet kombi

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 14:42 ,

Opel Vectra C 2.0DTI 16V

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 09:58 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Dhj 01:15 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Dhj 01:03 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Dhj 23:36 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 23:17 ,

Nissan patroll

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 03:54 ,

BLEJM VETURA AKSIDON DEFEKT PA DEFEKT QE SE PERDOR

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Nën 15:18 ,

Shitet audi a4 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 09:23 ,

RENAULT 1.9 CDTI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 10:41 ,

Nisan

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Nën 19:23 ,

Golf 2 HITNO

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 16:03 ,

Fiat punto

1 250 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 08:24 ,

Shitet opel frontera

1 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 08:35 ,

OPEL ASTRA H

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shtërpcë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione