Shtime | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 4
Alpina , 1
Artega , 5
Audi , 181
BMW , 118
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 9
Citroën , 74
Daewoo , 4
Daihatsu , 3
Ferrari , 1
Fiat , 90
Ford , 83
GMC , 1
Honda , 8
Hyundai , 7
Jaguar , 1
Jeep , 22
Kia , 7
Lada , 2
Lancia , 1
Lincoln , 1
Mazda , 9
MINI , 4
Mitsubishi , 13
Nissan , 26
Opel , 357
Peugeot , 65
Piaggio , 2
Porsche , 1
Renault , 129
Rover , 6
Seat , 17
Škoda , 7
Smart , 2
Ssangyong , 2
Subaru , 1
Suzuki , 5
Tata , 1
Toyota , 11
TVR , 1
Volvo , 21
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:07 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:15 ,

VW Polo 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:21 ,

OPELL ASTRA 1.8 B AUTOMATIK RKS VITI 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 ,

Reno twingo 1.2 b posedon klim rks

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:33 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

GOLF 1.9 TDI-DI TKUQE RKS 11-2021

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:53 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:53 ,

SHITET-BEJM EDHE NDRRIM BMW E46 320 viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:51 ,

SHITET OPEL COMBO 1.7 DIZEL MOTOR JAPAN 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:50 ,

SHITET GOLF 4 BENZIN AUTOMATIK RKS 6MUAJ

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:49 ,

SHITET AUDI A6 1.9 DIZEL VITI99 RKS 7MUJ

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:49 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:44 ,

Peugot 106 me rks

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 02:17 ,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 ,

Aster 1.6 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:51 ,

shitet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:25 ,

Reno twingo 1.2 b rks

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:26 ,

GOLF 4 1.6BENZIN (SR) RKS 8MUAJ

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:48 ,

BLEJ VETURA

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 19:11 ,

Auto Bartje DINI

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 14:36 ,

vw beetle (buba)dizell 1.9 tdi v.p 2003 rks

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 07:40 ,

Reno twingo 1.2 rks deri 30.09.2021

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Maj 23:06 ,

BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAVE AUDI BMW VW GOLF

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Maj 22:48 ,

Pikapo citroen

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:45 ,

Urgjent !!!!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 21:36 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 17:44 ,

A6 2.5 disel pa dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 10:56 ,

Reno

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Maj 20:27 ,

Audi 80 ndrrim

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 09:16 ,

Citroen

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Maj 08:56 ,

Reno Twingo

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Maj 01:53 ,

Fiat Ducato 14 1.9 TD CAT

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 22:30 ,

Sprinter 313

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 20:54 ,

Citroen

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Pri 20:55 ,

Bmw delfin

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 20:45 ,

Pezho 106

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:05 ,

shes citroen saxo

680 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 07:47 ,

Zafira OPC

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 19:55 ,

Citroen saxo

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Pri 23:05 ,

Mercedes vito CDI dizel 2200 kubik posedon klim

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 23:29 ,

golf 6 2.0 81 kw

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:51 ,

Shitet mercedes E270 Avangard

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 21:09 ,

atv 125 cc..mundsi ndrrimi

600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 19:04 ,

Bmw 330 dizel

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 23:58 ,

Mercedes C220 2008 Automatik

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 17:59 ,

Audi a4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:08 ,

Fiat Ducato 14 1.9 TD CAT

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 20:34 ,

Shitet volvo v70

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:11 ,

shitet jeep cherokee 2.8 crd

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:07 ,

shitet jeep cherokee 2.8 crd

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione