Skenderaj | Makina | Vetura

Acura , 52
Aixam , 24
Alfa Romeo , 49
Alpina , 22
Artega , 12
Audi , 493
Bentley , 3
BMW , 362
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 2
Chevrolet , 11
Chrysler , 10
Citroën , 83
Corvette , 2
Dacia , 1
Daewoo , 8
Dodge , 2
Ferrari , 3
Fiat , 178
Ford , 216
GMC , 5
Grecav , 3
Honda , 2
Hyundai , 15
Infiniti , 2
Isuzu , 4
Jaguar , 8
Jeep , 24
Kia , 35
Lada , 2
Lancia , 4
Land Rover , 18
Ligier , 1
Maserati , 1
Mazda , 23
MG , 5
MINI , 9
Mitsubishi , 20
Nissan , 25
NSU , 1
Opel , 568
Peugeot , 135
Piaggio , 1
Pontiac , 1
Porsche , 4
Renault , 184
Rover , 8
Saab , 1
Seat , 39
Škoda , 29
Smart , 4
Ssangyong , 4
Suzuki , 6
Toyota , 13
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 2581
Volvo , 28
Wartburg , 2
Wiesmann , 4
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34 ,

shitet motorr sharra

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

Shes rimorkio per veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:32 ,

BMW X3 20d Xdrive (Automatik)

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 ,

Audi A4 3.0 dizel Full Opsjon

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 ,

Pasat 2.0 DSG (automatik)

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

Kombi t4 1.9Dizel 93

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:14 ,

VW T5 1.9 TDI Maxi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 ,

BLEJ KATALIZATORA

666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 ,

MERCEDES C KLAS AUTOMATIK FACE LIFT 2012 1 VIT RKS DIZEL

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 ,

GOLF 5 1.9TDI 6 SHPEJTESI RKS 1 VIT Cmim i volitshem

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:40 ,

Shes

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:35 ,

GOLF 3 DIZELL SHUM I RUJTUN

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:00 ,

Shes

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:37 ,

Audi a3

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:13 ,

Ford 2.0

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:21 ,

Skoda Fabija 2013 1.6

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 ,

Golf 2 dizell

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:44 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

135 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:08 ,

BMW GT - 2014.

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

VW Tiguan 4 motion Dsg

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:14 ,

Audi a4

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:03 ,

BMW 118d 2014 Twin Turbo FullOpsion Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:03 ,

BMW X3 2.0 TwinPowerTurbo Eco-Comfort-Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:05 ,

Ml 270

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:57 ,

Polo 2. Benzin 1.4. Ne gjendje te mir. Rks

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:22 ,

Mundesi ndrrimi PA DOGAN

920 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:14 ,

VW Golf 6 2.0 Tdi bluemotion 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:08 ,

Shitet BMW 525d Automatik mundesi ndrrimi

3 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:07 ,

Shes Pasat4 1.9 Tdi Dizel Viti99 Rks 7 Muaj KlimaTronik

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:04 ,

VW Golf 4 1.9 Tdi (i)

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:55 ,

Touran 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:28 ,

Kombi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 22:49 ,

NISSAN KING CAB

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 21:16 ,

Polo 1.9 Sdi 1999

850 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 21:15 ,

Seat Ibiza 1.9 SDI

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 19:31 ,

Skoda Fabija 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 18:45 ,

Pjes per Kombi T2-T3 pjes per Passat 2 pjes per Audi 80 etj

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 18:42 ,

Kombi T2-T3 1.9 Dizell 5 Shpejtsi 6 Muj Regjistrim RKS

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 18:42 ,

Kombi T3-T4 2.4 Dizell RKS 9 Ulse Librez

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 17:07 ,

Golf 6 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 17:06 ,

Shitet Opel corsa 1.7cdti

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:18 ,

Mercedes E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 02:15 ,

Audi a4

95 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 23:54 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7 ULSE 2006 RKS 8muaj

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 23:53 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 21:35 ,

vw Kombi t4 Cedy ndrrim opel combo me use

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione