Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 44
Aixam , 6
Alfa Romeo , 10
Alpina , 14
Artega , 6
Audi , 706
BAIC , 4
Bentley , 4
BMW , 1606
Bugatti , 3
Buick , 4
Cadillac , 12
Chevrolet , 119
Chrysler , 34
Citroën , 104
Corvette , 1
Dacia , 21
Daewoo , 12
Daihatsu , 32
DeTomaso , 1
Dodge , 56
Ferrari , 2
Fiat , 121
Ford , 303
GMC , 21
Grecav , 1
Honda , 48
Hummer , 26
Hyundai , 427
Infiniti , 8
Isuzu , 44
Jaguar , 5
Jeep , 485
Kia , 281
KTM , 1
Lada , 62
Lancia , 5
Land Rover , 656
Landwind , 2
Lexus , 11
Lincoln , 12
Maserati , 1
Mazda , 87
Mercedes-Benz , 1409
MG , 9
MINI , 8
Mitsubishi , 356
Nissan , 478
NSU , 4
Opel , 672
Peugeot , 281
Piaggio , 1
Pontiac , 4
Porsche , 92
Renault , 206
Rover , 21
Saab , 3
Seat , 36
Škoda , 44
Smart , 3
Ssangyong , 67
Subaru , 13
Suzuki , 138
Talbot , 1
Tata , 8
Toyota , 345
Triumph , 1
TVR , 11
UAZ , 6
VW Volkswagen , 2005
Volvo , 148
Wiesmann , 5
Zastava , 8

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:16
Linku:
,

Volvo XC90 D5

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:48
Linku:
,

Range Rover Sport Dynamic HSE SDV6 306 PS - 75 mije km

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 08:34
Linku:
,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 09:58
Linku:
,

VW AMAROK

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 00:15 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:04 ,

Audi Q5 2.0 TDI *quattro* DSG

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 ,

Opel Zafira 2004 opc line (automatic)

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:21 ,

Mercedes GLK250 4matic

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:19 Shitorja ,

Shitet bmw x5

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 ,

Mitsubishi Pajero 4x4

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

Nissan Patrol 4.2

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

Land Cruiser 3.0

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:54 ,

Audi A8 3.0

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

Toyota Rav 4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:49 ,

NISSAN KING CAB

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:48 ,

Shitet Peugeot 407 Automatik 2.0 Diesel

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:43 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:35 ,

Jeep 2.5 CRD

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 ,

Opel Astra G 2.0 Dizel -Rks 30-08-2021- -Me Klim-

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

Mercedes Benz GLE 350

49 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:16 ,

Volvo XC90 D5

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:16 ,

BMW X1 18D xDrive 2011 AUTOMATIK ��������

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:00 ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDi

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:00 ,

SHITET AUDI Q3, QUATTRO, AUTOMATIK

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:59 ,

MERCEDES GL 350

19 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 ,

MERCEDES BENZ ML270 CDI AUTOMATIK FACELIFT FULL OPSION

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

AUDI Q7 3.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:40 ,

Golf

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA LAND CRUISER

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:28 ,

Vw Passat 3c 2.0 Tdi Rks 1 vit Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:27 ,

MERCEDES BENZ E 270 CDI W211 AVANTGARDE RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 ,

Mercedes E 220 Cdi W211 Avantgarde Rks Full Exstra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

Bmw X5 3,0 Benzin Sport Paket Full Option

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

BMW X5 3,0 Diesel Sport Paket Full Option

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

BMW X5 3,0 d Sport Paket Full.....

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 ,

Porsche Cayenne 3.0Diesel (Porsche Center Zug - Zurich)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

Audi Q3 2.0Tdi 2015 FaceLift

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:06 ,

Nga 24.500 në 22.990 shitet urgjente BMW X5 35d,

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:05 ,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:04 ,

Nga 24.500 në 22.990 shitet BMW X5, Me 7 Ulese

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01 ,

BMW X3

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Porsche Cayenne 3.0Diesel Facelift 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:48 ,

RangeRover Evoque 2.2Sd4 Dynamic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:47 ,

Bmw X6 30d 2016���� M-Packet

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione