Therandë | Makina | Vetura

Acura , 13
Aixam , 2
Alfa Romeo , 55
Alpina , 12
Artega , 2
Audi , 450
BMW , 420
Bugatti , 4
Cadillac , 6
Chevrolet , 35
Chrysler , 16
Citroën , 115
Dacia , 3
Daewoo , 13
Daihatsu , 15
Dodge , 4
Ferrari , 3
Fiat , 263
Ford , 246
GMC , 2
Honda , 16
Hummer , 1
Hyundai , 29
Isuzu , 2
Jaguar , 11
Jeep , 45
Kia , 34
KTM , 2
Lada , 10
Lancia , 11
Land Rover , 45
Lexus , 1
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 20
Mercedes-Benz , 1000
MINI , 23
Mitsubishi , 47
Nissan , 66
Opel , 751
Peugeot , 233
Pontiac , 5
Porsche , 3
Proton , 1
Renault , 315
Rover , 17
Saab , 7
Seat , 66
Škoda , 35
Smart , 25
Ssangyong , 3
Subaru , 1
Suzuki , 28
Tata , 3
Toyota , 21
TVR , 2
VW Volkswagen , 2040
Volvo , 24
Yugo , 4
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:20 ,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:16 ,

Audi

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:44 ,

Ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:26 ,

Blej Vetura Pikapa Xhipa Kombi Pa Dogan Ose Rks

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

Audi a4

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:24 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:13 ,

Passat

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:23 ,

Audi A4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 ,

Blejm Vetura me Defket Te Akcidentuar pa Dogan Etj

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 14:47 ,

Renault megan

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:39 ,

Mercedes Benz C250

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:46 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:45 ,

Opell corsa Automatik me klim 94mi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:44 ,

Vw Lupo 1.0 . Llupo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:41 ,

Mercedes benz E220

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:40 ,

Motorr Alpina 3 rrot

1 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:28 ,

T4 camping

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:23 ,

Fiat doblo diesel 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:22 ,

shitet pikapi ford i ardhur nga zvicrra

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:18 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:18 ,

Caddy pikap cady 2.0 sdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:17 ,

Caddy pikap cady opell combo viti 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:16 ,

Caddy pikap cady 2.0. Tdi 4×4 nga Ch

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:11 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT DEFEKT AKSIDENT AUDI BMW

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:51 ,

����FORD RANGER 4x4 2.5TD 2002 ME DOGAN I REGJISTRUAR RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:17 ,

vw pa dogan 2002 euro 4

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:20 ,

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:20 ,

BMW 318 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:19 ,

Peugeot 1007 1.6 Benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:18 ,

VW Polo 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:18 ,

Opel Corsa 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:18 ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:17 ,

Renault Megane scenic ll 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:17 ,

VW Passat 2.0 TDi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:17 ,

Peugeot RCZ 1.6 Turbo

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:16 ,

VW Golf 6plus 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:16 ,

Mitsubish Pajero 2.8 Dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:15 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 05:50 ,

Shitet Mitsubishi

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 03:53 ,

mercedes

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:18 ,

Shes audi a6 ngjendje perfekt

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 23:28 ,

SHARRI AUTO'S ����BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 21:48 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 19:21 ,

Peugeot 208 1.2 VTI Hatchback edition

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 18:36 ,

Opel Astra

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 18:16 ,

Dyer per garazha

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 16:09 ,

Vetur

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 14:37 ,

Seat Altea

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:43 ,

Audi

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 11:41 ,

G klass 270 cdi professional viti 2005 klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione