Viti | Makina | Vetura

Acura , 37
Aixam , 8
Alfa Romeo , 24
Alpina , 5
Artega , 2
Audi , 459
Bentley , 2
BMW , 369
Cadillac , 3
Chevrolet , 14
Chrysler , 13
Citroën , 165
Corvette , 1
Dacia , 4
Daewoo , 11
Daihatsu , 3
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 199
Ford , 209
GMC , 3
Honda , 9
Hummer , 3
Hyundai , 29
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 7
Jeep , 24
Kia , 24
KTM , 2
Lada , 6
Lancia , 10
Land Rover , 34
Landwind , 2
Mazda , 30
MG , 6
MINI , 15
Mitsubishi , 26
Nissan , 52
Opel , 895
Peugeot , 270
Porsche , 3
Renault , 272
Rover , 5
Saab , 2
Seat , 61
Škoda , 29
Smart , 24
Ssangyong , 2
Subaru , 1
Suzuki , 6
Tata , 1
Toyota , 33
VW Volkswagen , 1706
Volvo , 26
Yugo , 5
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 17:17
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 06:56 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:54 ,

Renault kangoo 5 ulese me klim abs RKS 10muj 1.4B

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:54 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 ,

Shiten chip tuning per: Audi pezho bmw volvo vw

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:54 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:53 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:53 ,

Chiptuning per te gjithe llojet e veturave. ChiptuninG

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:53 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:44 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 MODEL TEAM DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:43 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:43 ,

GOLF 6 1.6 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:29 ,

POLO 1.2 BENZIN 2013 I DOGANUAR PER INFO 045 688 208

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:21 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK 2010 RKS PER INFO 045 688 2

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:20 ,

MERCEDES C220 2012 AUTOMATIK I DOGANUAR PER INFO 045 688 208

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:20 ,

MERCEDES E220 2014 AUTOMATIK I DOGANUAR FULL OPSIONE PER INF

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:20 ,

SHITET MERCEDES GLK 320 4MATIC 2011 RKS FULL OPSIONE

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:19 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATRO 2011 I DOGANUAR FULL OPSIONE

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

MERCEDES E220 BLUETEC 2015 AUTOMATIK I DOGANUAR FULL OPSIONE

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

AUDI A6 2.0 TDI MANUEL 6SHPEJTSI 2012 I DOGANUAR PER INFO 04

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2011 I DOGANUAR FULL OPSIONE PER INFO 045 68

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

Golf 7 2.0 GTD Automatik 2015 "i Doganuar" Full Opcione 045

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:00 ,

Golf 7 2.0 GTD Automatik 2015 Sound System "i Doganuar" Full

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:00 ,

GOLF 6 GTD AUTOMATIK 2011 I Doganuar full opcione 045 688 20

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:00 ,

MERCEDES E220 AUTOMATIK 2016 DOGAN HOMOLOGIM PER INFO 045 6

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:47 ,

BMW X6 35D X-DRIVE 2009 AUTOMATIK RKS FULL OPSIONE PER INFO

16 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 ,

Riza misini

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:33 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:27 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Xhipa Gjitha Llojet Rks Pa Dogan

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:18 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Pa Dogan Ose Defekt Ndeshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:15 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident Per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:46 ,

VW Touran 2.0 TDI - Cross - Automatik - DSG 5 Ulse RKS

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:44 ,

Touran 1.6Tdi 2011 5 Ulse mundsi per 7 Ulse

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:26 ,

Vetur

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:13 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI BlueMotion 6 Shpejtsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 ,

Opel vivaro

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:14 ,

VW passat, 2.0 tdi 4 MDSG, full opsion,170 hp

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:13 ,

VW Passat

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 ,

Citroen C3

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:12 ,

Ford Focus 2.0 tdci 2011 nga zvicrra full opsion

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 ,

VW Golf 7,, 1.6 TDI, highline, full extra, me doganë

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:11 ,

VW Passat

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX VITI 2011 DOGA HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI-ECOFLEX VITI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

Shitet pikapi cady 1.9

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:40 ,

Citroën nemo

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 ,

Mercedes E 250 CDI 204 PS 4 Matic /////AMG 2014 Automatic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:13 ,

Shitet Passat 2.0 TDI DSG 2012 me lleda me Dogan e homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione