Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vushtrri | Makina | Vetura

Acura , 76
Aixam , 21
Alfa Romeo , 86
Alpina , 24
Artega , 16
Audi , 1180
BAIC , 1
Bentley , 3
BMW , 784
Bugatti , 5
Buick , 1
Chevrolet , 57
Chrysler , 20
Citroën , 245
Dacia , 5
Daewoo , 14
Daihatsu , 11
Dodge , 3
Ferrari , 1
Fiat , 387
Ford , 395
GMC , 11
Grecav , 2
Honda , 19
Hyundai , 45
Isuzu , 4
Jaguar , 7
Jeep , 33
Kia , 37
KTM , 1
Lada , 3
Lancia , 11
Land Rover , 33
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 30
Mercedes-Benz , 2245
MG , 6
MINI , 32
Mitsubishi , 33
Morgan , 2
Nissan , 73
Opel , 1452
Peugeot , 531
Piaggio , 2
Pontiac , 3
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 524
Rover , 26
Saab , 4
Seat , 155
Škoda , 105
Smart , 41
Ssangyong , 6
Subaru , 1
Suzuki , 9
Tata , 1
Toyota , 21
TVR , 2
UAZ , 3
VW Volkswagen , 7532
Volvo , 47
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:57
Linku:
,

Audi a3 2.0 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 15:06
Linku:
Shitorja ,

CITROEN C1 1.0 BENZIN AUTOMATIK 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Maj 18:59
Linku:
,

Passat 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 07:09 ,

Shitet urgjent citroen c5

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:57 ,

SHES NISAN MICRA 1.2 BENZI RKS 195 KM V.P 2005 I RUJTUM

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:55 ,

SHES GOLF 3 1.4 BENZIN RKS

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:55 ,

SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DIZEL RKS V.P 2003 ME KLIM I RUJTUM

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:55 ,

SHES RENO CLIO 1.4 BENZIN RKS AUTOMATIK ME KLIM I RUJTUM

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:55 ,

SHES SHARAN 1.9 TDI RKS ME KLIM V.P 98 I RUJTUM

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:54 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI I TE KUQE RKS V.P 2002 SHUM I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:54 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK RKS V.P 2005 SHUM I RUJTUM

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:54 ,

SHES MERCEDES E CLAS 270 CDI RKS 2002 SHUM I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:52 ,

SHES AUDI A4 2.5 DIZEL RKS V.P 2006 SHUM I RUJTUM

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 06:52 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI RKS V.P 2002 ME KLIM SHUM I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:52 ,

SHES OPEL ASTER 1.8 BENZIN+PLIN RKS ME KLIM E RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:33 ,

Mercedes-benz CLS 320

7 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

AUDI A6 3.0 QUATTRO FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:51 ,

Audi A3

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

Lt 35 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:26 ,

Golf 3 1.9 Turbo

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:13 ,

Shitet Opel Insignia

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 ,

jetta Mk2 1.9tdi

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM MERCEDES C220 CDI MANUEL RKS EXTRA I RUJT

4 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 Shitorja ,

MERCEDES ML 350 AMG LINE I DOGANUAR RKS FULL OPSJON

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI STYLE MODEL ME DOGAN

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:09 Shitorja ,

PASAT B7 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG I DOGANUAR RKS EXTRA

8 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM TOURAN DIESEL 2.0 TDI MANUEL 7 ULSE RKS

6 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM TOURAN DIESEL 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 7 ULSE

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 Shitorja ,

SHES GOLF 7 DIESEL 2.0 TDI FULL OPSJON EXTRA I DOGANUR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Shitorja ,

SHES TOURAN DIESEL 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM PASAT B7 DIESEL 2.0 TDI I DOGANUAR RKS FULL

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Shitorja ,

TOURAN DIESEL 2.0 TDI MANUEL I DOGANUAR RKS FULL OPSJON

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM OPEL ANTARA DIESEL 2.0 AUTOMATIK E DOGANUAR

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM PASAT B7 DIESEL 2.0 TDI I DOGANUAR RKS FULL

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Opel Astra 1.7 Dizell Japan

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:53 ,

Passat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

FORD FOCUS II 1.8TDCI "HIGHLINE" RKS 8 Muaj V.p-2006 Extra

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 ,

Mercedes C200 CDI RKS 7 Muaj Ndrrim me Sharan 7 Ulse

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

GOLF 1.6 Me Dogan ������������

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI CHROME EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

PASSAT B7 1.6 TDI EDITION

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

OPEL ASTRA J CDTI EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

Golf 6 Tdi Higeline

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

Prodhuesi: Mercedes Modeli:

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

AUDI A3 2.0 TDI MODEL FACELIFT SPORTBACK S LINE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 ,

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES DHE VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:15 ,

Audi a6 tdi s-line mode 2006

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:56 ,

VW Polo 1.4 TDI Comfortline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

Audi A4 2.0 TDI S-Tronik 8M

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione