Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1544
Aixam , 397
Alfa Romeo , 1934
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21907
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15823
Brilliance , 27
Bugatti , 66
Buick , 35
Cadillac , 101
Chevrolet , 602
Chrysler , 622
Citroën , 6208
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 326
Daihatsu , 124
DeTomaso , 4
Dodge , 176
Ferrari , 75
Fiat , 8773
Ford , 9229
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 478
Hummer , 50
Hyundai , 1514
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 275
Jeep , 969
Kia , 1102
Königsegg , 14
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 304
Land Rover , 1324
Landwind , 4
Lexus , 31
Ligier , 6
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 1017
Mercedes-Benz , 35642
MG , 90
MINI , 599
Mitsubishi , 1266
Morgan , 10
Nissan , 1995
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 32988
Peugeot , 9954
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 210
Proton , 22
Renault , 12172
Rover , 490
Saab , 175
Seat , 2860
Škoda , 1864
Smart , 831
Spyker , 3
Ssangyong , 154
Subaru , 74
Suzuki , 695
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1241
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 62
UAZ , 7
VW Volkswagen , 103985
Volvo , 1090
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 166
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 


Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim