Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1213
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1410
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16383
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11437
Brilliance , 15
Bugatti , 39
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 390
Chrysler , 326
Citroën , 4081
Corvette , 10
Dacia , 122
Daewoo , 267
Daihatsu , 95
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6648
Ford , 6457
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 318
Hummer , 27
Hyundai , 1097
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 126
Jeep , 733
Kia , 841
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 217
Land Rover , 1005
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 26796
MG , 66
MINI , 442
Mitsubishi , 913
Morgan , 8
Nissan , 1309
NSU , 11
Opel , 26158
Peugeot , 7093
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 77
Proton , 13
Renault , 9000
Rover , 407
Saab , 81
Seat , 1817
Škoda , 1122
Smart , 590
Spyker , 1
Ssangyong , 98
Subaru , 40
Suzuki , 533
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 941
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77804
Volvo , 660
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 158
Zastava , 174

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

29 900 EUR
1 000 EUR

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim