Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1544
Aixam , 397
Alfa Romeo , 1931
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21916
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15851
Brilliance , 27
Bugatti , 66
Buick , 35
Cadillac , 101
Chevrolet , 600
Chrysler , 622
Citroën , 6210
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 326
Daihatsu , 124
DeTomaso , 4
Dodge , 176
Ferrari , 75
Fiat , 8776
Ford , 9230
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 490
Hummer , 50
Hyundai , 1513
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 276
Jeep , 968
Kia , 1101
Königsegg , 14
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 305
Land Rover , 1329
Landwind , 4
Lexus , 31
Ligier , 6
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 1017
Mercedes-Benz , 35667
MG , 90
MINI , 597
Mitsubishi , 1267
Morgan , 10
Nissan , 1992
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 33010
Peugeot , 9951
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 210
Proton , 22
Renault , 12169
Rover , 490
Saab , 175
Seat , 2862
Škoda , 1864
Smart , 829
Spyker , 3
Ssangyong , 154
Subaru , 74
Suzuki , 694
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1240
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 62
UAZ , 7
VW Volkswagen , 104010
Volvo , 1089
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 166
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 13:23
Linku:
,

OPEL CORSA 1.3 , 6 SHPEJTESI DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12
Linku:
,

Shes Audi A4 Sline Swiss Paket

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:03
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:42
Linku:
,

modeli passat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 19:08
Linku:
,

VW POLO TDI COMFORTLINE

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 18:31 ,

Golf 5 1.9 United 2008 153.000km U shittflmmerrje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:31 ,

Opel Astra G 1.8 B

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 ,

Golf 4 1.9 TDI 1999

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:30 ,

OPEL CORSA 2002 ( 10 muj rks )

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:29 ,

CITROEN C3 1.6 HDI NGA ZVICRA �������� RKS 1 VITE

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:29 ,

Audi A2 1.4tdi viti 2002/ 3300€

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:28 ,

Vw Golf 3

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:28 ,

Passat disel 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro - Rks

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:27 ,

blej komba transporter pa dogan dhe rks

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Shes Audi A3 2.0 TDI Rks 8 Muj Sline 204 Km 2004

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:26 ,

SHES AUDI A3 1.9 TDI DOGAN HOMOLIGIM 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:26 ,

Golf 2 1.6D

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

Golf 2 1.6D

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI--77 KW-- VITI 10.11.2006

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 ,

Hyundai 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:24 ,

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 10.11.2006 RKS

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:23 ,

Shes mersedesin gjendje rregull

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:23 ,

BMW 320 benzin E46 vp 98 me regjistrim

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:22 ,

OPEL MERIVA 1.3ECOFLEX VITI 2010 NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 ,

VW venta

1 380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:22 ,

BMW 116

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 ,

VW Kombi T4 ne Gjendje perfekte Rks 2 muaj

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:21 ,

Touran 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

AUDI A4 2.7 TDI AUTOMATIK S-LINE ME DOGAN

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI GTI-LINE

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 ,

GOLF VII 1.6 TDI DSG BLUEMOTION HIGH-LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

VW Passat Variant 2.0 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 ,

Shitet OPEL MERIVA 1.7 diesel

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:20 ,

Pasati Benzin Plin 1.8 93 Gjendje shume te mire

530 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:20 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 2006

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 ,

Mercedes

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:20 ,

Opel Meriva 1.7 dizell

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 ,

Nissan Note 1.5 dci -06 CH����-Ndrrim i Mundshem

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:19 ,

Corsa B Swing viti 97 Rks 3 muaj

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:19 ,

Opel Corsa 1.2 Benzine Rks 3 muaj

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:18 ,

Passat 1.8 Benzin Plin

530 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:18 ,

Shes pjes per seat toledo/leon 1998-2004

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:18 ,

Punojm hulaja te ndryshme

220 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:16 ,

BMW 320D 2.0 DIZELL AUTOMATIK VITI 2006 - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 ,

FIAT PUNTO - 1.9 DIZELL MULTIJET - VITI 2003 - RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 ,

Bmw X6 3.0d M-Pacet 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:16 ,

Smart ForTwo 0.700Ccm Turbo

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:16 ,

Range Rover Sport 3.0Hse 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:15 ,

MercedesBenz C220 AMG 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:15 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Manual 2009 "I Doganuar" Rks

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim