Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 142
Alfa Romeo , 818
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4286
Bentley , 32
BMW , 4070
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 290
Citroën , 1251
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 53
Ferrari , 27
Fiat , 3202
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 548
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 7
Lada , 138
Lancia , 164
Land Rover , 189
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2869
MG , 25
MINI , 474
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 480
NSU , 2
Opel , 12639
Peugeot , 2610
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3830
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 413
Smart , 663
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 483
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 450
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13568
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

04 Qer 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Qer 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 10:10 ,

Pasat pa dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:09 ,

Shitet pasati pa Dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:06 ,

Shitet Mercedes A Class 2009 nga CH - Automatik

6 750 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 10:06 ,

Polo

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:00 ,

Mercedes B200

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:59 ,

Shitet opel corsa 1.4 Automatik , benzin

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 ,

��Bmw e30 rks��

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:42 ,

VW BORA BENZIN 2.0 VITI 2002 PA DOGAN AUTOMATIK

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:41 ,

SHITET RENOJA THALIA BENZIN 1.4 VITI 2003 RKS11MUJ

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:41 ,

Micobishi colt

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:34 ,

Ww Buba 2.0 benzin rks deri muin 8/2020 me klim

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:34 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin Tabela t-zvicrres full ekstr

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:34 ,

Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:33 ,

Opel corsa 1.4 Tabela te zvicrres full ekstra

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:33 ,

Goma ka 15 euro

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:33 ,

Opel kadet gsi 2.0 16v

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:31 ,

Opel astra g 2.0 turbo

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:31 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:30 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:30 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:30 ,

A clas benzin 1.6

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:29 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:28 ,

Ford Fiesta 2013, benzin 1.2,ne gjendej fantastike

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:28 ,

SHES OPELL CORS 1.2 BENZIN 2003

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:26 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:23 Shitorja ,

Mazda 1.6 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:23 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:22 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:16 ,

Hyundai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:15 ,

Opel GT

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:15 ,

Fiat 500

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:13 ,

SHITET MINI CUPER BEXIN 1.6 ME RKS GJENDJE PREFEKT

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:12 ,

Shes audi a4

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:11 ,

TOYOTA RAV4 AUTOMATIK

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:08 ,

Shitet Suzuki swift 1.3 me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:03 ,

Range Rover 4.6 benzin

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:03 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin 2013. Manuel

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:55 ,

BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:55 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 08:49 ,

SMART 600C ME.1 VIT REGJISTRIM

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:47 ,

OPEL CORSA 1,2 BENZ 2008

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:46 ,

Smart ForTwo

2 222 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:41 ,

PEUGEOT 1.4 VITI 2006 - RKS 1 VIT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:40 ,

URGJENT Renault Twingo GARAV 1149cc 16V

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:40 ,

Shes Pjes per Nissan Micra benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:39 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8 4X4

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:39 ,

SHES PJES PER CHRYSLER PT CRUISER 2.0B AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:39 ,

Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim