Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 141
Alfa Romeo , 817
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4285
Bentley , 32
BMW , 4067
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 291
Citroën , 1248
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 52
Ferrari , 27
Fiat , 3199
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 549
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 6
Lada , 138
Lancia , 165
Land Rover , 188
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2867
MG , 25
MINI , 473
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 478
NSU , 2
Opel , 12631
Peugeot , 2607
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3827
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 412
Smart , 662
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 484
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 449
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13561
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:13
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Qer 09:50
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

16 Gush 15:10 ,

Peugeot 206 benzin -03

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 14:47 ,

benve per marakli

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 14:09 ,

BMW 316 -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 14:05 ,

kerkoje ekip ndertimtaresh per ndertim

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 13:19 ,

Peugeot 206 Benzin -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 12:42 ,

VW Golf 4 -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 12:06 ,

Suzuki Ignis -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 11:53 ,

Gollf 1 1,3 benzin

700 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 11:53 ,

Golf 3 1.8 benzin nuk hargjon shum

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Gush 11:15 ,

Renault Laguna 1.8 benzin -98

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Gush 10:43 ,

Ford Fiesta benzin -93

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 10:38 ,

Opel Astra -03

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 10:06 ,

NISSAN JUKE SPORT-1.6

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Gush 08:54 ,

Daewoo Lanos -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 18:30 ,

VW Golf 2 benzin -90

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 18:06 ,

U SHITT FLM MERRJEP FIAT punto 1,3

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 17:23 ,

Peugeot 106 1.1 benzin 1 vit regjistrim

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 15:45 ,

Shes golf 2 dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 13:34 ,

VW Golf 2 -86

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 10:45 ,

Super Auto

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 10:43 ,

VW BUBA -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 10:20 ,

Gjip ML 350 B Amerikan

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 10:20 ,

Vetur

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 09:42 ,

Audi 80

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 09:19 ,

Opel Kadett 1.6 i -90

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 09:10 ,

BMW E 60 520 RKS -04

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 08:22 ,

BMW 520 -03 e60 rks

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 00:12 ,

Golf

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 23:35 ,

Shitet renault clio

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 23:22 ,

u shit flm merrjep e gzoft pronari i ri

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 22:52 ,

u shit

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 21:18 ,

Bmw 2.0 benzin rks 10 muj

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 21:09 ,

Peugeot 206 -2002

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 20:55 ,

Peugeot 206-2002

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 19:19 ,

Ml gjip 350 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Gush 18:54 ,

mitsubish

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 18:42 ,

Smart ForTwo benzin -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Gush 17:49 ,

Opel astra 1.6

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 16:51 ,

Suzuki SX4, 4WD

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 16:49 ,

Shitet PEGUET 1.4

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 15:45 ,

Opel vectra

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:27 ,

PEZHO 206 -03

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gush 15:13 ,

Golfi

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 14:59 ,

Peugeot 206 - 2002

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 14:29 ,

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN 2005

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 11:27 ,

VW-polo1990

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 11:26 ,

Fiat punto

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 11:26 ,

as arsoni

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 11:12 ,

Renault Clio -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Gush 10:23 ,

Opel Vectra

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim