Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 601
Aixam , 141
Alfa Romeo , 816
Alpina , 76
Artega , 33
Audi , 4278
Bentley , 32
BMW , 4058
Brilliance , 14
Bugatti , 21
Buick , 25
Cadillac , 63
Chevrolet , 357
Chrysler , 290
Citroën , 1248
Corvette , 14
Dacia , 64
Daewoo , 264
Daihatsu , 79
Dodge , 52
Ferrari , 27
Fiat , 3193
Ford , 2992
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 355
Hummer , 35
Hyundai , 549
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 231
Kia , 195
KTM , 6
Lada , 138
Lancia , 165
Land Rover , 188
Landwind , 2
Lexus , 15
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 14
Maybach , 4
Mazda , 459
Mercedes-Benz , 2867
MG , 25
MINI , 471
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 477
NSU , 2
Opel , 12603
Peugeot , 2595
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 96
Proton , 13
Renault , 3811
Rover , 261
Saab , 88
Seat , 710
Škoda , 408
Smart , 651
Spyker , 1
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 483
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 448
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13518
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 143
Zastava , 142

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 16:35
Linku:
,

Citroen C3 1.4B ���� .Gjendje extra..i.ri

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 21:39
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:23
Linku:
,

Fiat Punto Evo 1,4 B• ����.i.ri 107.km.

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Dje 23:17 ,

Shes - Opel Agila 1.2 Benzin * 8 Muj RKS *

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Shes - Peugeot 106 1.1 Benzin * 6 Muj RKS *

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:13 ,

Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:13 ,

Bmw E36

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 ,

Skoda Octavia 1.2 Benzin turbo

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 ,

Shitet Lada Niva 1.7i

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:09 ,

Shitet omega 500€

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:09 ,

Shes audin 1.6 benzin regjistrim(08.11.2020)

990 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:09 ,

Pasat 2 1.8

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:09 ,

Opel Vectra

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:09 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:05 ,

Shes opel astra benzin regjistrim(25.09.2020)

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:05 ,

Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:57 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:57 ,

Opel Astra 1.6 Benzin Viti 2000 Rks 1 vit regjistr

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

Shes golf2 1.6 benzin rks 6 muj

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:57 ,

Shitet vectra 2.0 plin benzin

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:51 ,

OPEL ASTRA AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:49 ,

Shitet porche cayen 3.2 benxin

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 ,

Shitet Audi A4 2.4 V6

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

BMW X5

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

Golf 4 Benzin 1.4/16V,Rks:01.11.2020,Klimatronik,

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:36 ,

SHES GOLF 3 BENZIN 1.4 RKS DERI ME 15.10.2020

1 399 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:36 ,

Dru bungu

40 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:34 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:33 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

150 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:28 ,

Opel Astra Automatik Klima A/C RKS Perfekt

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:24 ,

Fiat 500 1.2i Manual����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:24 ,

VW Jetta 1.2 TSI Manual ����

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 ,

Seat Ibiza CUPRA 1.4 TSI DSG ����

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

Shes pjes per vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:23 ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:22 ,

VW UP 1.0

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:22 ,

VW Polo 1.4 i nga CH

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:22 ,

Mini cooper 1.4 b nga zvicrra

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:22 ,

Seat ibiza 1.2 tsi nga Zvicrra ������������

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 ,

Fiat 500 1.4 b 100 mi km nga CH

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:21 ,

Audi A1 1.2 TFSI S-Line 2013

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:20 ,

Renault Twingo 1.2 automatic 35 mi Km

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:19 ,

VW Polo 1.2 -R Line- ����

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:19 ,

Mini Cooper S All4 1.6i Manual Panorama ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Fiat 500 1.2 b 2013 - 125 mi km

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:18 ,

Shes BMW 318 1.8Benzin Rks Shum E Rujtne

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:16 ,

OPEL ASTRA - 1.6 BENZIN - ECO TEK - E RE E RE ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:16 ,

Shes Opel Astra 1.8Benzin Rks 3Muj Klim

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Toyota Yaris 2018 iri i bler00 30miKM RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:13 ,

OPEL MANTA 3.0 24V

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

Tiguan,Volkswagen në Shitje

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:08 ,

Peugeot 306 1.8i ne gjendje te shkelqyer

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim