Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1218
Aixam , 291
Alfa Romeo , 1416
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16425
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11439
Brilliance , 15
Bugatti , 40
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 395
Chrysler , 325
Citroën , 4091
Corvette , 10
Dacia , 123
Daewoo , 265
Daihatsu , 96
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6671
Ford , 6481
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 307
Hummer , 27
Hyundai , 1103
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 122
Jeep , 733
Kia , 846
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 215
Land Rover , 1005
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 677
Mercedes-Benz , 26842
MG , 66
MINI , 448
Mitsubishi , 913
Morgan , 8
Nissan , 1316
NSU , 11
Opel , 26225
Peugeot , 7105
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 80
Proton , 13
Renault , 9028
Rover , 409
Saab , 80
Seat , 1822
Škoda , 1123
Smart , 597
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 536
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 946
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 78051
Volvo , 662
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

03 Qer 02:03
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 02:03
Linku:
,

Seat ibiza 2010 1.6 Tdi Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 18:23
Linku:
,

Urgjent Opel Zafira 1.9CTDI Automatik !!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21
Linku:
,

OPEL CORSA 1.3 , 6 SHPEJTESI DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:11 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:10 ,

Blejm Gjitha llojet e Veturav Gjith Kosoven 24/7☎️

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:10 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

WV PASSAT 1.9TDI BLUEMOTION 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 Shitorja ,

VW Golf VI Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:10 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:10 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:10 ,

Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:10 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:10 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:10 ,

PEZHO 307 HDI 2.0,RKS, KLIMATRONIK,2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

Golf Vl 2.0 TDI 140PS HIGHLINE

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

Porsche Panamera 3.0 Diesel 2012

28 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI, RKS 1 VIT ,KLIME,2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:10 Shitorja ,

CADDY 2.0 B 2008 LIFE 5 ULSE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

OPEL CORSA 2002 ( 10 muj rks )

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 ,

PEUGEOT 1.3 DIZEL,AUTOMATIK,5 ULESE,2011,RKS 1 VIT

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:10 ,

DACIA 1.5 DIZEL, VITI 2013,ULESE 5,MUNDESI NDRRIMI

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:10 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 DIZELL,RKS 10 MUAJ,ULESE 7,2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:09 ,

PASAT 1.8. BENZIN,VITI 1990,RKS 1 MUAJ,

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:09 ,

Shitet Audi A4 2.0 TDI Viti 2006 Automatik RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim