Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1544
Aixam , 397
Alfa Romeo , 1931
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21916
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15851
Brilliance , 27
Bugatti , 66
Buick , 35
Cadillac , 101
Chevrolet , 600
Chrysler , 622
Citroën , 6210
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 326
Daihatsu , 124
DeTomaso , 4
Dodge , 176
Ferrari , 75
Fiat , 8776
Ford , 9230
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 490
Hummer , 50
Hyundai , 1513
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 276
Jeep , 968
Kia , 1101
Königsegg , 14
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 305
Land Rover , 1329
Landwind , 4
Lexus , 31
Ligier , 6
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 1017
Mercedes-Benz , 35667
MG , 90
MINI , 597
Mitsubishi , 1267
Morgan , 10
Nissan , 1992
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 33010
Peugeot , 9951
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 210
Proton , 22
Renault , 12169
Rover , 490
Saab , 175
Seat , 2862
Škoda , 1864
Smart , 829
Spyker , 3
Ssangyong , 154
Subaru , 74
Suzuki , 694
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1240
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 62
UAZ , 7
VW Volkswagen , 104010
Volvo , 1089
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 166
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 16:42
Linku:
,

modeli passat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 02:47
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:23
Linku:
,

Urgjent Opel Zafira 1.9CTDI Automatik !!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 13:23
Linku:
,

OPEL CORSA 1.3 , 6 SHPEJTESI DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:30 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:30 ,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e (BMW) PA DOGAN + RKS☎️✅

3 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:30 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:30 ,

VW Golf II

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

TIGUAN 2.0 (L) TDI 23/01/2019 Kilometra 20 Mi ✅

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:30 ,

AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE RKS 1 PRONAR 2 QELSA

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:30 ,

BLEJ VETURA �� RKS PA DOGAN �� DEFEKT ME DENIM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:30 ,

Passat 2.0 TDI 2011 AUTOMATI (DsG) 189 Km Higline✅

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:30 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7��

25 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:30 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN 24/7 ��

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:30 ,

BLEJ VETURA �� RKS PA DOGAN �� DEFEKT ME DENIM EJT

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:29 ,

Shitet kombi t2

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:29 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:29 ,

TIGUAN 2.0 AUTOMATIK 4X4 HIGHLINE VITI 2013

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:28 ,

GOLF 2.0 TDI MANUAL MODEL 2009 I SERVISUAR

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:28 ,

Shitet Bmw X5 - Facelift - 3.0d

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:28 ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:28 ,

Audi a 4 dizell 1.9 rks-04

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:28 ,

Ndrroj ose Shes OPEL ANTARA 4x4

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

Audi A4 2.0 Tdi manual pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

GOLF 2.0 TDI AUTOMATIK 150 MI KLM TE GARANTUME

13 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:27 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

Opell Combo -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:27 ,

Okazion, në gjendje të Shkëlqyer.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

Mercede B class a B-200

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

Shitet Audi A4 - 2004 - Automatik

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

Audi 2.5 TDI 7shpejtsi Automatic

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:27 ,

Fellne14she per cors me goma veres

200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim