Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 141
Alfa Romeo , 817
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4285
Bentley , 32
BMW , 4066
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 291
Citroën , 1248
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 52
Ferrari , 27
Fiat , 3198
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 549
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 6
Lada , 138
Lancia , 165
Land Rover , 188
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2867
MG , 25
MINI , 473
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 478
NSU , 2
Opel , 12630
Peugeot , 2607
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3827
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 412
Smart , 662
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 484
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 449
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13561
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 12:13
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:39
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 15:51 ,

AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIK 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:49 ,

Opel meriva 1.8 automatik 2004

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:48 ,

VW Passat 2015 ne gjendje te shkelqyshme

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:44 ,

SHES GOLF 2, 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:43 ,

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

Corsa B Swing viti 97 Rks 23.07.2020

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:43 ,

Opel Corsa 1.2 Benzine Rks 2 muaj

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:42 ,

SHES OPELL CORS 1.2 BENZIN 2003

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:42 ,

Chevrolet Camaro

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:39 ,

Polo automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 ,

VW Vento 92 rks

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:38 ,

Polo 1.4 BENZ Full ekstra regjistrim 1 Vjet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 ,

Mini cooper

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

Renault megane

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:37 ,

Shes Fiat 1.2 benzin regj 24.07.2020 viti 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:36 ,

GOLF 4 1.6 BENZIN VITI 2002 AUTOMATIK

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 ,

GOLF 4 1.6 BENZIN VITI 2000

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 ,

Audi

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:34 ,

Mazda 2

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:28 ,

SAAB 9-3

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 ,

Smart ForTwo 2009

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:23 ,

Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:22 ,

Shitet Citroen 1.0 Benzin viti 2011 Me Klime Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:22 ,

VW POLO 1.2b 2009 COMFORTLINE

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:22 ,

BMW 320 benzin E46 vp 98 me regjistrim

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 ,

VW venta

1 380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

Opel corsa 1.0 b viti 2000 motor me zingjir rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 ,

Citroen C3 1.1i 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:14 ,

Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:13 ,

Bmw 318i (2006)

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 ,

FORD FIESTA 2014 -AUTOMATIK- 130 MI KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:11 ,

POLO 1.4 Benzin AUTOMATIK 168 mi KM

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 ,

Shitet fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:11 ,

FORD FIESTA 1.4 Benzin AUTOMATIK 52.278 mij KM

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:11 ,

Peugeot 306 1.8i ne gjendje te shkelqyer

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Ford Ka per pjes

250 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:10 ,

Peugeot 306 1.8i ne gjendje te shkelqyer

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

Shitet VW Passat CC 2.0 Benzin viti 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 ,

Vw Golf 3

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 ,

Citroen c4 1.6

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:04 ,

Rimorkion

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:03 ,

peugeot 107 1.0 2012 65000 km

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:02 ,

Shes bmw 1.8 benxin

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:02 ,

shitet pikapi

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:02 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:02 ,

Bmw X5 3.0i Automatik 150.000km

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:59 ,

GOLF 4 1.8 20V GTI

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim