Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 142
Alfa Romeo , 818
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4286
Bentley , 32
BMW , 4070
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 290
Citroën , 1251
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 53
Ferrari , 27
Fiat , 3202
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 548
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 7
Lada , 138
Lancia , 164
Land Rover , 189
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2869
MG , 25
MINI , 474
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 480
NSU , 2
Opel , 12639
Peugeot , 2610
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3830
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 413
Smart , 663
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 483
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 450
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13568
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

03 Qer 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Qer 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Qer 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 19:48 ,

Jv.Muzika.40.Euro.

29 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 ,

Golf 4 benzin 1.6 motor SR 6 muj rks me klim

2 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:47 ,

BMW 318 benzin

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:38 ,

Kemi pjes per seat toledo/leon 1998-2004

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:32 ,

Peguot 308

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:28 ,

Toyota camry 2.2 benzin

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:26 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 ,

shes Peugeot Sport 2011 Motorti:1.6 Ndrruesi:Autom

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:26 ,

FIAT PANDA 900 BENZIN

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:26 ,

Ford 1.6 benzin automatic 2010 rks i par n kosov

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:24 ,

Opel Corsa 1.2 16v

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 ,

Peugeot 308 1.6bTurbo I posa ardhun nga Ch����

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:23 ,

Smart ForTwo 0.700Ccm Turbo

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:20 ,

OPEL KADETT

750 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

Shitet Mercedesi C 180 Automatik Pa Dogan Zvicerr

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

Opel Corsa 1.8B Opc Sport Euro4 pa Dogan

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:14 ,

Shitet fiat panda 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:13 ,

GJIP FORD ESCAPE 2.0 B

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

MITSUBISHI COLT 1.4 AUTOMATIC

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 Shitorja ,

CADDY 2.0 B 2008 LIFE 5 ULSE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:10 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN ( VIBER +38345405605 )

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:08 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 19:08 ,

Agregati

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:08 ,

AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIK 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:08 ,

Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:07 ,

Opel Corsa 1.0 Benzin -02

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 ,

OPEL ASTRA G 1.4 BENXIN GJENDJE PERFEKTE KLIM RKS

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:05 ,

Shitet opel vectra per pjes..

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:05 ,

Peugeot Partner 1.6

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:04 ,

polo

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:02 ,

Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:00 ,

PASAT 2.4 BENXIN AUTOMATIK VITI 2001

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

Toyota Yaris

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:58 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin Viti 94 Regjistrim 11 Muaj

1 180 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:57 ,

Opel astra J 1.4 Turbo

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:56 ,

Citroen c3 1.4 Benzin

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:56 ,

PEUGEOT 207 1.4 i FACELIFT * dogan te paguar *

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:56 ,

RENAULT TWINGO

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:56 ,

RENAULT TWINGO 1.2i 16v Eco2 75Ps

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 18:55 ,

RENAULT TWINGO

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:55 ,

SKODA FABIA 1.2 TSI AUTOMATIK DSG *dogan te paguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:55 ,

PEUGEOT 107 1.0i 70ps 12v

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:55 ,

PEUGEOTA 407 24/11/2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:51 ,

Toyota Aygo, 1.0

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:46 ,

Polo 1.2 nga ZVICRA 130.000KM 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:46 ,

VW Polo 1.2 nga ZVICRA 130.000KM 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:44 ,

suzuki alto 1.0 regjistrimi i par ne ks nga zvicra

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim