Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1218
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1416
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16426
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11438
Brilliance , 15
Bugatti , 40
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 395
Chrysler , 326
Citroën , 4083
Corvette , 10
Dacia , 123
Daewoo , 265
Daihatsu , 96
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6666
Ford , 6482
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 307
Hummer , 27
Hyundai , 1102
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 123
Jeep , 734
Kia , 845
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 216
Land Rover , 1004
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 677
Mercedes-Benz , 26820
MG , 66
MINI , 447
Mitsubishi , 914
Morgan , 8
Nissan , 1314
NSU , 11
Opel , 26204
Peugeot , 7102
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 13
Renault , 9030
Rover , 409
Saab , 80
Seat , 1822
Škoda , 1126
Smart , 595
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 537
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 944
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77997
Volvo , 662
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 02:47
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:09
Linku:
,

AMAROK

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Qer 18:23
Linku:
,

Urgjent Opel Zafira 1.9CTDI Automatik !!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33
Linku:
,

Mini cooper All4 Contryuman dizel 1.6

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 13:23
Linku:
,

Passat B8 2.0, Highline DSG

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 13:52 ,

GOLF 5 DSG

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

Shes opel coraza 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52 ,

VW Passat

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52 ,

pjes per Mercedes 190

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:52 ,

Toyota land crueir 2.8 D.viti 2000

11 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52 ,

TIGUAN 2.0 AUTOMATIK 4X4 HIGHLINE VITI 2013

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

Urgjent Peugeot 107 1.0 -2010

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

VW Golf 7 2.0 highline Full DSG

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:52 ,

VW Golf 7 2.0 DSG Highline

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:52 ,

Opel Astra 1.7 CDTI EcoFlex 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:51 ,

Shitet kombi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 ,

Shitet opel corsa

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 ,

shitet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:51 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:50 ,

SHES GOLFIN 5 2.0 TDI VITI 2005 RKS 5MUJ TIP TOP

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:50 ,

Shes passatin 4 1.9 tdi (i) te kuqe viti 2000

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:50 ,

CITROEN C3 1.6 HDI NGA ZVICRA �������� RKS 1 VITE

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:49 ,

Mercedes c220 automatik 2001 rks

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 ,

BMW 320 benzin E46 vp 98 me regjistrim

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 ,

VW venta

1 380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 ,

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:48 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:47 ,

CADDY 1.9 TDI 77 KW MODEL 2008 I DOGANUM

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

Pasat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Shitet Passat B7 2.0TDi DSG HighLine

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:46 ,

CHEVROLET CAPTIVA 3.2 V6 ENGINE 230 HP MODEL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 ,

SHITET VETURA VWPASSAT 3C 2.O TDI DSG 2008 RKS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Fors Focus 1.6 Automatik

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 ,

Motorr 2.2 ecotek

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:46 ,

SHES OSE NDRROJ VETUREN VW 2.O TDI DSG 2008 RKS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Shes Audi A6 2.0 Viti 2010 Full

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 ,

Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:45 ,

Shes mercedez A-class 190 benzin AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:45 ,

Shes audin 1.6 benzin regjistrim(08.11.2020)

990 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:45 ,

SHES AUDI A3 1.9 TDI DOGAN HOMOLIGIM 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:45 ,

Shes Audi A3 2.0 TDI Rks 8 Muj Sline 204 Km 2004

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:44 ,

MERCEDES B CLASS 200 CDI MODEL 2007

6 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 ,

passat c3 ,2.0 TDI, rks me klime ,gjendje te mire

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Shes/Ndrroj Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:44 ,

Shitet Shkoda Octavia 1.9 2005 1vit rks 045903896

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:44 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:44 ,

Opel Astra G

27 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 ,

Shitet vetura Opel Astra

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:44 ,

Shes opel coraza 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:44 ,

golf 4 1.9 TDI ,ngjendje teper te mir rks klim ska

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Volksvagen Caddy 1.92006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Shitet Mercedes B class 2.0 CDI

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:43 ,

Renault megane

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:43 ,

Shes Fellne 15

170 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:43 ,

Opel Insignia Sports Tourer 2.0 Ecoflex Start&Stop

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim