Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1544
Aixam , 396
Alfa Romeo , 1934
Alpina , 317
Artega , 151
Audi , 21907
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15831
Brilliance , 27
Bugatti , 67
Buick , 35
Cadillac , 101
Chevrolet , 606
Chrysler , 623
Citroën , 6208
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 326
Daihatsu , 124
DeTomaso , 4
Dodge , 176
Ferrari , 75
Fiat , 8778
Ford , 9233
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 479
Hummer , 50
Hyundai , 1517
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 276
Jeep , 970
Kia , 1102
Königsegg , 14
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 303
Land Rover , 1325
Landwind , 4
Lexus , 31
Ligier , 6
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 1017
Mercedes-Benz , 35664
MG , 90
MINI , 599
Mitsubishi , 1266
Morgan , 10
Nissan , 1995
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 33001
Peugeot , 9960
Piaggio , 39
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 210
Proton , 22
Renault , 12175
Rover , 490
Saab , 174
Seat , 2864
Škoda , 1859
Smart , 834
Spyker , 3
Ssangyong , 154
Subaru , 74
Suzuki , 696
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1243
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 62
UAZ , 7
VW Volkswagen , 104027
Volvo , 1090
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 166
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 23:16
Linku:
,

AMAROK

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Qer 02:03
Linku:
,

Seat ibiza 2010 1.6 Tdi Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:47
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:45
Linku:
,

Peugeot 207 1.6 HDI 90 Ps Panoramë Me Doganë

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 18:23
Linku:
,

Urgjent Opel Zafira 1.9CTDI Automatik !!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:49 ,

Golf 1.6 TDI SPORTWAN 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

VW Golf 6 1.6 TDI 2012 Match

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

Golf 7 1.6 TDI 2014 Full opsion me dogan

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:49 ,

SUPER_OFERTË Android BoX - 32 GB ROM me 4 GB RAM

65 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:49 ,

Touran 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

Renault Scenic

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:49 ,

Citroen C3 1.4 hdi 11/2014 146830 KM

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:49 ,

Renault Clio 1.5 dci

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

Citroen C3 Automatik 1.4 HDI 2016

8 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:49 ,

Audi A5 2.7 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

Polo 1.4 TDI Automatik 2016 Highline

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

PEUGEOTA 407 24/11/2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:49 ,

Seat Leon 2.0 TDI FR DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:49 ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:49 ,

PEUGEOT 5008

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

Audi A3 2.0 TDI 2011

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Passat 2.0 TDI 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

Renault Scenic III 1.5 dci 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

Ford Fiesta 1.6 CDTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

PEUGEOT 107 1.0i 70ps 12v

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:48 ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:48 ,

Shitet Golf 7 Sportvans 2.0 R-Line

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:48 ,

Renault megan III 1.5 DCI 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Golf 1.6 TDI 2012 4 motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Mercedez 1988

750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:47 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

CITROEN C4 1.6 e-HDI (AUTOMATIC)

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Passat 2.0 TDI DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

pjes per golf 4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:47 ,

RENAULT TWINGO

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:47 ,

MERCEDES C 220 CDI 2003 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Seat Altea 1.9 TDI

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Renault Megan III 1.5 DCI

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

pjes per golf 4 1.9 dizell

5 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Citoren C4 1.6 Hdi 2010 me dogan

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

VW Golf 6 -10

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

RENAUTL TRAFIC 1.9 DCI 3 ULSE BOJM NDRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Alfa Romeo 159 1.9JTd Qmim i volitshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

CITROEN DS3 1.6 HDI 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:47 ,

VW Passat 2011 2.0Tdi Automatik

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI GTI-LINE

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:47 ,

Opel Astra 1.7 Cdti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

GOLF VII 1.6 TDI DSG BLUEMOTION HIGH-LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

VW Passat Variant 2.0 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

VW Tiguan 2.0 BLUEMOTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:46 ,

CITROEN C4 1.6 HDI 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:46 ,

Audi A6 3.0 TDI 2011 Automatik Full Opsione

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI Me Dogan

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim