Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 12
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 301
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 191
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Chrysler , 2
Citroën , 68
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 41
Ford , 53
Honda , 2
Hummer , 1
Hyundai , 9
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 16
Kia , 5
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 24
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 12
Nissan , 7
Opel , 187
Peugeot , 47
Porsche , 5
Proton , 1
Renault , 61
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 27
Škoda , 41
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 7
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 14:16
Linku:
Shitorja ,

AUDI Q 5 S Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 18:01 ,

Caddy 1.9Sdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:53 Shitorja ,

Bmw 530D M Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 Shitorja ,

BMW 530D M Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 ,

Shitet Taurani

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 ,

Audi A3

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 ,

SHES MERCEDES E KLAS 270 CDI AUTOMATIK RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 6 SHPEJSI FULL EXTRA RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:33 ,

SHES PASSAT CC 2.0 TDI DSG PONORMA 5 ULSE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:33 ,

SHES PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE E DOGANUAR 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

SHES GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 6 SHPEJSI HIGHTLINE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:29 ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG ME LLED ME DOGAN 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:29 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 ,

SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI E DOGANUAR RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

SHES AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

SHES AUDI A3 2.0 TDI S TRONIK E DOGANUAR 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

SHES PASSAT 2.0 TDI DSG LLED FULL OPSIONE ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 Shitorja ,

HYUNDAI iX35 2.0 DIESEL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT HSE 3.0 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 3.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:36 ,

Golf 7 plus sportvan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 ,

Chevrolet Camaro

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:36 ,

Mercedes GL 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 ,

Passat cc automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:34 ,

Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 ,

Mercedes A200 automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Golf 6 automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Opel insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Audi A3 automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Bmw 116d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Opel corsa

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:32 ,

Polo automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:31 ,

Seat ibiza

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

Merceedes C200

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Renault Megane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Mini cooper

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 ,

Seat Altea XL Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:29 ,

Renault megane

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:18 Shitorja ,

Mercedes B200 cdi Automatik chrome line

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 Shitorja ,

Golf 7 2.0 TDI DSG 120.000 km

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:18 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI Automatik Exclusive

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 Shitorja ,

Golf 7 1.6 TDI bluemotion 135.000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:18 Shitorja ,

Mercedes A160 cdi Avantgarde Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:17 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:17 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:16 Shitorja ,

Fiat bravo 1.6 MJTD multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 TDI DSG 120.000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:13 Shitorja ,

Golf 6 2.0 TDI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim