Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 142
Alfa Romeo , 818
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4286
Bentley , 32
BMW , 4070
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 290
Citroën , 1251
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 53
Ferrari , 27
Fiat , 3202
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 548
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 7
Lada , 138
Lancia , 164
Land Rover , 189
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2869
MG , 25
MINI , 474
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 480
NSU , 2
Opel , 12640
Peugeot , 2610
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3830
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 413
Smart , 663
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 483
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 450
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13567
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:40 ,

Renault MODUS 1.2 Benzinë 2010 me dogan

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 ,

Golf 2

450 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:36 ,

BMW 320 benzin E46 vp 98 me regjistrim

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:35 ,

VW venta

1 380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:31 ,

Ford ka 1.2

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:29 ,

Opel Meriva benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 ,

Shitet opel corsa 1.4 benzin

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:26 ,

She's edhe ndroj edhe me motorr ose vetur matvogel

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

Blej katalizatora qfar do lloji

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:26 ,

Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 ,

Opel Agila 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:18 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:16 ,

I blej veturat pa dogan ose rks per pjes 045295112

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:10 ,

Shes golf 3 benxi 1.4 S me qip ardhur nga gjermani

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:09 ,

shes fiat uno benxin 1.4 viti 92

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:08 ,

opel corsa benxin 1.4 rks 4 muj viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 ,

Citroen C3 1.4B ���� .Gjendje extra..i.ri

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:08 ,

VW Passat 2.0 benxin AUTOMATIK VITI 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin shite Urgjent dhe nderrim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:06 ,

Shes BMW E46

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:06 ,

Fellne 16

160 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:05 ,

Rent a Car Narti 045 541 660

19 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:56 ,

VW Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:55 ,

OPEL CORSA 2002 ( 10 muj rks )

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:51 ,

Chevrolet Camaro

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:48 ,

Polo automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 ,

Mini cooper

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:45 ,

Renault megane

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:42 ,

Opel meriva 1.8 automatik 2004

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:41 ,

Kreveta tavolina karrike me ngjyra te ndryshme

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:38 ,

BMW X1_LED+NAVI+AUTOMATIC+HIFI

29 250 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:37 ,

Citroen C2 1.4B 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:29 ,

Shes pjes per kto vetura Auto Lali

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:28 ,

Porsche cayenne 4.5 S 173.000 km

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:25 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.8 i, CABRIO, Full Opcion, RKS

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 ,

Shitet fiat stilo

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 ,

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:17 ,

Peugeot 207 1.6 i benzin automatik tiptronik

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:12 ,

Shitet vetura Lancia

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

Bmw X5 3.0i Automatik 150.000km

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:05 ,

PASAT 1.8. BENZIN,VITI 1990,RKS 1 MUAJ,

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:01 ,

Opell kadett gsi

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 ,

Audi A4 2.4 Benzin SLine

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 ,

golf 4 1.6 b viti 2001

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:50 ,

Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

9 300 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim