Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1213
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1410
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16386
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11437
Brilliance , 15
Bugatti , 39
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 390
Chrysler , 326
Citroën , 4080
Corvette , 10
Dacia , 122
Daewoo , 267
Daihatsu , 95
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6647
Ford , 6457
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 318
Hummer , 27
Hyundai , 1097
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 126
Jeep , 733
Kia , 841
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 217
Land Rover , 1005
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 26797
MG , 66
MINI , 442
Mitsubishi , 913
Morgan , 8
Nissan , 1309
NSU , 11
Opel , 26160
Peugeot , 7094
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 77
Proton , 13
Renault , 9001
Rover , 407
Saab , 81
Seat , 1818
Škoda , 1122
Smart , 590
Spyker , 1
Ssangyong , 98
Subaru , 40
Suzuki , 532
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 941
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77803
Volvo , 660
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 158
Zastava , 174

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 12:04
Linku:
,

Peugeot 207 1.6 HDI 90 Ps Panoramë Me Doganë

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05
Linku:
,

Golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:57
Linku:
,

KOS +383

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:17
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 HSE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 04:21
Linku:
,

Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 13:13 ,

GOLF 6 1.6 TDI 2011 TEAM BLUEMOTION me dogan

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

Mercedes benz e270 cdi avantgarde

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

opel astra 1.6 RKS 7 muj

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 24.90

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:13 ,

Audi a5 1.8 TFSI FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

Maserati Quattroporte S Facelift

36 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:12 ,

Shitet Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 ,

VW GOLF 4 + MERCEDES BENZ VITO

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 ,

golf 5 1.9 tdi

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 ,

Audi a6

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:11 ,

golf 5 1.9 tdi 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:11 ,

VW POLO 1.4 TDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 2004 - Full EXTRA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

Golf 5 plus 1.9 Automatik

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

Golf 6 2.0 TDI 81kw

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI RKS

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:09 ,

Shitet audi 80 1.9Dizell ����

400 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 ,

Renault Laguna ll 2.2dci

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:09 ,

Mercedes A 170

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 ,

Seat ibiza

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 10.11.2006 RKS

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:09 ,

SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI--77 KW-- VITI 10.11.2006

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:09 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 TDI Automatik PaDogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:09 ,

opel astra 2010 me dogan dhe homologim

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja ,

VW Polo 1.4 TDI 3 muj Rks

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:08 Shitorja ,

VW Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 12/2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:08 ,

MERCEDES E320 EVO 4MATIC AVANTGARD AUTOMATIK -2007

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION DSG AUTOMATIK - 2008

10 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI RKS

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:08 ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK QUATTRO SHIBER -2004

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

VW GOLF VPLUS 1.9 TDI MODEL GOAL KLIMATRONIK- 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 170PS KLIMATRONIK -2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:08 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:08 ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI AUTOMATIK KLIMATRONIK -2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

AUDI A3 2.0TDI SHIBER 6 SHPEJTSI KLIMATRONIK -2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 ,

AUDI A4 3.0 TDI MATRIX S line * sound system *

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja ,

Mercedes Benz E270 CDI Automatik

4 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:08 ,

BMW 320 D Xdrive automatik facelift

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:07 ,

VW Passat 3 C DSG 2007 RKS

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim