Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1539
Aixam , 395
Alfa Romeo , 1926
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21849
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15814
Brilliance , 27
Bugatti , 66
Buick , 35
Cadillac , 100
Chevrolet , 598
Chrysler , 622
Citroën , 6201
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 328
Daihatsu , 123
DeTomaso , 4
Dodge , 177
Ferrari , 75
Fiat , 8754
Ford , 9202
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 492
Hummer , 50
Hyundai , 1510
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 279
Jeep , 968
Kia , 1094
Königsegg , 15
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 306
Land Rover , 1322
Landwind , 4
Lexus , 30
Ligier , 5
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 1013
Mercedes-Benz , 35603
MG , 90
MINI , 595
Mitsubishi , 1262
Morgan , 10
Nissan , 1984
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 32928
Peugeot , 9939
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 209
Proton , 22
Renault , 12134
Rover , 488
Saab , 175
Seat , 2856
Škoda , 1850
Smart , 821
Spyker , 2
Ssangyong , 154
Subaru , 75
Suzuki , 690
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1238
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 61
UAZ , 7
VW Volkswagen , 103788
Volvo , 1088
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 165
Zastava , 207

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 13:33
Linku:
,

GOLF 7 1.6 TDI MODELI CUP ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:49
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 03:36
Linku:
,

BMW X5 40d xDrive M PAKET

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 11:42
Linku:
,

Porsche Panamera

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 02:05
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 21:30 ,

BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:29 ,

Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:29 ,

Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

555 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:29 ,

Opel combo

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:29 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:29 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:29 ,

Auto Pjesë&Servis BMW

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

Ford Focus Qmim i volitshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:29 ,

SKODA OCTAVIA DIESEL 1.9 TDI RKS 8 MUJ BOJM NDRRIM

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

AUTU PJESĒ FIDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:28 ,

Vetura me qira 049 484 700

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:28 ,

VW Golf V - 1.9 Automatik DSG

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

Golf 6 plus 2.0 dizel Higline . Mundesi ndrrimi

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

FORD FIESTA 1.4 Benzin 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:28 ,

Shkoda Yeti 2012 - 2.0 TDI Automatik 4x4 Rks

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:28 ,

Audi A3

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

Shes ndrroj rks dej me 10tin muj

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:28 ,

Passat

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 ,

OPEL CORSA DIESEL 1.3 CDTI EPO SA ARDHUR ME DOGAN

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:28 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin Tabela t-zvicrres full ekstr

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:28 ,

Audi A6 2,5 TDI Automatik 1 vit Regjistrim

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

Opel Astra 2.0 Dizel Me Klim—Regjistrim 10 Muj

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:27 ,

VOLVO XC90 DIESEL 2.4 AUTOMATIK 7 ULSE RKS

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 ,

BMW X5 MODIFICAN DIESEL 3.0 AUTOMATIK RKS

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 ,

PEUGET 307 DIESEL 2.0 HDI MANUEL RKS OSE NDRROJM

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 ,

Urgjent Citron jumper 2.8 dizel ndrım me veture

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 ,

MERCEDES A160 DIESEL 2.0 CDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 ,

MERCEDES C200 AVANGARDE 2.2 CDI MANUEL 6SHPESJI

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

Shes Opel Astra G 2.0 rexhistrim deri ne shtatore

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:25 ,

Audi a 4 dizell 1.9 rks-04

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:25 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI GTI-LINE

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:25 ,

GOLF VII 1.6 TDI DSG BLUEMOTION HIGH-LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

VW Passat Variant 2.0 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 ,

Opell Combo -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:24 ,

Caddy maxi me klim-09

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:24 ,

Urgjentisht Shes Kombin T4 ��

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

TOURAN DIESEL 1.9 TDI AUTOMATIK DSG RKS OSE NDRROJ

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 ,

OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 ,

Llabudic 2 ton xherman

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:23 ,

Kombi t4

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:23 ,

PASAT 3C DIESEL 2.0 TDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 ,

VW Golf 5 2.0 Tdi GT

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:23 ,

Opell corsa c-03

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:22 ,

AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 ,

GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI I PO SA ARDHUR ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:22 ,

Opel corsa cosmo 1.3 cdti exof

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:22 ,

BMW 320 E46 2.0 DIZEL RKS

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 ,

Opel corsa 1.3 cdti viti 2012 Me dogan

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim