Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1218
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1416
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16425
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11438
Brilliance , 15
Bugatti , 40
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 395
Chrysler , 327
Citroën , 4083
Corvette , 10
Dacia , 123
Daewoo , 265
Daihatsu , 96
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6665
Ford , 6482
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 307
Hummer , 27
Hyundai , 1102
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 123
Jeep , 733
Kia , 845
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 216
Land Rover , 1004
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 677
Mercedes-Benz , 26819
MG , 66
MINI , 447
Mitsubishi , 914
Morgan , 8
Nissan , 1314
NSU , 11
Opel , 26200
Peugeot , 7101
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 13
Renault , 9031
Rover , 409
Saab , 80
Seat , 1822
Škoda , 1124
Smart , 596
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 538
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 944
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77990
Volvo , 662
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 02:00
Linku:
,

Hyundai ix35 1.7 CRDI 6 Shpejtsi RKS 2012

8 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:47
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:48
Linku:
,

VW Caddy 1.9 TDI 105ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 03:36
Linku:
,

BMW X5 40d xDrive M PAKET

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12
Linku:
,

Peugeot 207 1.6 HDI 90 Ps Panoramë Me Doganë

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:20 ,

MERCEDES 123-240D

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:20 ,

Pasqyre T4 99 viti

50 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:20 ,

Fellne me goma Pirelli 205/55 R 15

160 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:20 ,

ALFA ROMEO 147

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

BMW X3 xDrive, Mundesi ndrrimi - veture te vogel

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:20 ,

FORD MONDEO

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 ,

Renault megan 1.5 dci viti 2010 manual

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

Toyota Rav 4, 2.2 D4D, 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:19 ,

FORD GRANADA

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 ,

CITROEN C6

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Shes Opel Astra H GTC

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 ,

Renault megane

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:19 ,

Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

9 300 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:19 ,

Peugeot Partner

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:18 ,

Shitet Mercedes E Clas 220 Cdi Regjistrim

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:18 ,

Vw Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Shitet VW PASSAT 2.0 B8 Autonatik/DSG viti-2016

14 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Shes Audi A3 2.0 TDI Rks 8 Muj Sline 204 Km 2004

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:17 ,

SHES AUDI A3 1.9 TDI DOGAN HOMOLIGIM 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:17 ,

Citroen jumpy

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:17 ,

Alfa romeo 146 1.6 benzin viti 2000 me klim

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:17 ,

Toyota Celica T23

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:17 ,

Fiat Doblo

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:17 ,

Shes Passat B7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2014

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK 7G I DOGANUAR 2013

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM 5DYER TABELA RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

SHKODA FABIA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2014

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Shes Golf 7 Plus 2014

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 ,

SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI TABELA RKS 2016

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Golf 7

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:16 ,

VW POLO 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

OPEL CORSA D ECO FLEX 1.3 CDTI I DOGANUAR 2011

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 ,

Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:16 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION I DOGANUAR 2011

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION I DOGANUAR 2011

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 190.000 KM I DOGANUAR 2011

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 2010

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

BMW 320D 184PS - LCI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 ,

Shes Mercedes Benz Ml350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 ,

AUDI A3 FACE LIFT LLEDA 1.6 TDI I DOGANUAR 2010

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE FULL 2017

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

Polo 1.2 nga ZVICRA 130.000KM 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:15 ,

Opel corsa 1.0 b viti 2000 motor me zingjir rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 ,

Peugeot 308 1.6 Hdi

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim