Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1539
Aixam , 395
Alfa Romeo , 1926
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21849
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15814
Brilliance , 27
Bugatti , 66
Buick , 35
Cadillac , 100
Chevrolet , 598
Chrysler , 622
Citroën , 6201
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 328
Daihatsu , 123
DeTomaso , 4
Dodge , 177
Ferrari , 75
Fiat , 8754
Ford , 9202
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 492
Hummer , 50
Hyundai , 1510
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 279
Jeep , 968
Kia , 1094
Königsegg , 15
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 306
Land Rover , 1322
Landwind , 4
Lexus , 30
Ligier , 5
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 1013
Mercedes-Benz , 35603
MG , 90
MINI , 595
Mitsubishi , 1262
Morgan , 10
Nissan , 1984
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 32928
Peugeot , 9939
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 209
Proton , 22
Renault , 12134
Rover , 488
Saab , 175
Seat , 2856
Škoda , 1850
Smart , 821
Spyker , 2
Ssangyong , 154
Subaru , 75
Suzuki , 690
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1238
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 61
UAZ , 7
VW Volkswagen , 103788
Volvo , 1088
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 165
Zastava , 207

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 04:21
Linku:
,

Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 HSE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:05
Linku:
,

Golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:39
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 20:56 ,

Golf 7 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:56 ,

Golf VII 2.0Tdi Rline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:55 ,

BMW x3 2.0 dizel automatik 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

GOLF VI-PLUS 2.0 TDI BMT MANUAL 2012 MODEL MATCH

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:55 ,

Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:55 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik 7 ulse

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:55 ,

BMW X1 2.0 dizel Automatik Xdrive 2014

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:55 ,

Opel Astra Dizell 2.0 Automatik-Rks2Muj-BojNdrrim-

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:55 ,

Mercedes Benz E300 AMG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:55 ,

Golf 3 1.9 TDI Dizell --Boj Ndrrim--Pa Dogan --

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:55 Shitorja ,

Mercedes Benz C250 CDI 4Matic 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:55 ,

bmw 520 Dizel automatik 8 shpejtsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:55 ,

VW Caddy Maxi 1.9 TDI BMT 2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:55 ,

Gjilan

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:55 Shitorja ,

Mercedes Benz C220 CDI EVO 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:55 ,

Bmw X6 35d Xdrive 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

Blejmm Opel Corsa B,C,D Tel 044 647 279 +viber

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:55 ,

bmw x3 3.0 dizel automatik 8 shpejtsi

17 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:55 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI RKS

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:55 ,

OPEL CORSA D AUTOMATIK TIPTRONIK ECOFLEX DIZELL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54
Linku:
,

Tauran 1.6 tdi DSG

9 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

Mercedes Benz B200 Cdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 TDI Automatik PaDogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 ,

Opel Insignia Cosmo 2.0 Cdti Automatik 2010 full

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

Polo 1.6 Benzine 1999 - Cmimi Fiks

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Shitorja ,

VW Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 12/2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 ,

CITROEN C4 1.6 HDI 2005 RKS 6 MUAJ

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 ,

OPEL CORSA B 1.5 DIZELL RKS 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:54 ,

SHITET - OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 ME DOGAN

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK / GJENDJE PERFEKT

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK 2004 RKS 7 muaj

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 7G TRONIK FACELIFT

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Shitorja ,

VW Polo 1.4 TDI 3 muj Rks

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:54 ,

AUDI A4 2.0 TDI 177PS AUTOMATIK 2014

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG / HIGHLINE FULL EXTRA

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

BMW e87 120D FULL EXTRA

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:54 ,

BMW 530D 3.0 Dizell Automatik RKS

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Shitorja ,

Mercedes Benz E270 CDI Automatik

4 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 ,

BMW 530 E60 AUTOMATIK STARTSTOP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 ,

AUDI TT 1.8 TURBO 5V Quattro 225ps S-line

4 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI RKS

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:54 ,

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2007 RKS

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:53 ,

Opel Astra J 1.7 Cdti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 ,

mercedes sprinter

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:53 ,

Smart Fortwo 700cc Benzin Automatik 2003

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim