Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 141
Alfa Romeo , 817
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4285
Bentley , 32
BMW , 4066
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 291
Citroën , 1248
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 52
Ferrari , 27
Fiat , 3200
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 549
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 6
Lada , 138
Lancia , 165
Land Rover , 188
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2867
MG , 25
MINI , 473
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 478
NSU , 2
Opel , 12630
Peugeot , 2607
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3827
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 412
Smart , 662
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 484
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 449
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13561
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 09:50
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:39
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:13
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:38 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin RKS Viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:38 ,

Chevrolet Lacetti 1.6 Benzin 2005 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:38 ,

Renault scenic benzin me 1vit regjistrim

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

Shes pjes per kto vetura Auto Lali

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:37 ,

VW UP 1.0 BENZIN AUTOMATIK SHITJE EDHE ME LIZING

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:36 ,

Chevrolet spark

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:36 ,

Golf 5 Plus 1.6 FSI Viti 2006 (RKS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

SHES GOLF 3 1,8 BENZIN AUTOMATIK pa dogan

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:29 ,

Polo 1.2 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

Shes Peugeot 206 1.4Benzin Rks 4 Muj Klima Tronik

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Opel corsa1.6opc 2011&150mijkm1 vit rexhistrim

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:24 ,

Shes golf 3 benxi 1.4 S me qip ardhur nga gjermani

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:24 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

150 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:23 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:22 ,

opel corsa benxin 1.4 rks 4 muj viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

shes fiat uno benxin 1.4 viti 92

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:18 ,

VW Passat 2.0 benxin AUTOMATIK VITI 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

Shkoda jeti

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 ,

Ofrohet pun

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:14 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:14 ,

Reno Laguna benzine 1999

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

Shes Opel Vectra Benzin Rks Klim Mundesi Ndrrimi

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

Fiat 500

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:12 ,

Opel GT

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:10 ,

Hyundai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:59 ,

OPEL KADETT

750 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

Shitet fiat 500

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Rent a Car Narti 045 541 660

19 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:54 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:54 ,

Hyundai 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:53 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:53 ,

shitet opell Astra G

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Shitorja ,

Mazda 1.6 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:52 ,

Smart

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

Shitet opel kadet 1.6 benzin

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:52 ,

renault kango

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:52 ,

Jetta 2 1.6 Çmimi me marrveshje

350 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:49 ,

Bmw 130 I 300 PS��

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:45 ,

Shes polo 1,4 benzin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 ,

Smart per pjese

900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:41 ,

Peugeot 207 1.6 i benzin automatik tiptronik

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:40 ,

Shitet Ford KA 1.3Benzin viti2000 RKS Full Extra

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 ,

Peugeot 208 1.4 BENZIN MANUAL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:39 ,

Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:39 ,

Opel corsa 1.4 Tabela te zvicrres full ekstra

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim