Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1539
Aixam , 395
Alfa Romeo , 1926
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21849
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15814
Brilliance , 27
Bugatti , 66
Buick , 35
Cadillac , 100
Chevrolet , 598
Chrysler , 622
Citroën , 6201
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 328
Daihatsu , 123
DeTomaso , 4
Dodge , 177
Ferrari , 75
Fiat , 8754
Ford , 9202
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 492
Hummer , 50
Hyundai , 1510
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 279
Jeep , 968
Kia , 1094
Königsegg , 15
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 306
Land Rover , 1322
Landwind , 4
Lexus , 30
Ligier , 5
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 1013
Mercedes-Benz , 35603
MG , 90
MINI , 595
Mitsubishi , 1262
Morgan , 10
Nissan , 1984
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 32928
Peugeot , 9939
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 209
Proton , 22
Renault , 12134
Rover , 488
Saab , 175
Seat , 2856
Škoda , 1850
Smart , 821
Spyker , 2
Ssangyong , 154
Subaru , 75
Suzuki , 690
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1238
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 61
UAZ , 7
VW Volkswagen , 103788
Volvo , 1088
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 165
Zastava , 207

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 20:54
Linku:
,

Tauran 1.6 tdi DSG

9 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24
Linku:
,

Fiat Punto Evo 1,4 B• ����.i.ri 107.km.

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 11:42
Linku:
,

Porsche Panamera

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:57
Linku:
,

Seat ibiza 2010 1.6 Tdi Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:06 ,

VW T3 kombi

3 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:06 ,

VW Tiguan Rline 2.0 TDI Automatik 2013 Zvicra����

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:06 ,

Shes VW TOURAN 2.0 tdi

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 ,

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT S TRONIC - I DOGANUAR2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:06 ,

Shes veturen astra

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 ,

Shitet renault kabriolet

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:06 ,

reno megana 1.9 dizel prej tmirve viti. 2006

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:06 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin shite Urgjent dhe nderrim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:06 ,

Passat, DSG, Automatic/steptronic, 2.0 tdi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:06 ,

pikap 1.9 sdi rks

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:06 ,

Fiat doblo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:06 ,

Golf 6 2.0 DSG 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:06 ,

Focus 1.8 TDI,Rks 28.06.2020,Ndrrim i mundshëm....

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:05 ,

Shitet VW Touareg - 3.0 TDI - 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

GOLF IV 1.9 SDI ME CLIM RKS

3 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

BMW 330d m-paket

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:04 ,

Shitet Audi A4 - 2004 - Automatik

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Bmw X3 Automatik 3.0 Disel M-Paket

8 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Mercede B class a B-200

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

pjes per golf 4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:03 ,

Golf 6 2.0 Tdi GTD Look

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

She's Audi A6 3.0

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:02 ,

pjes per golf 4 1.9 dizell

5 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 ,

Opel vektra c 2.0 dizel me 10 muj regjistrim

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 ,

Audi A4 1.9 TDI +38344238360

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:01 ,

Mercedes a clasa

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:00 ,

SHITET VETURA VWPASSAT 3C 2.O TDI DSG 2008 RKS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim