Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 141
Alfa Romeo , 817
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4285
Bentley , 32
BMW , 4066
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 291
Citroën , 1248
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 52
Ferrari , 27
Fiat , 3200
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 549
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 6
Lada , 138
Lancia , 165
Land Rover , 188
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2867
MG , 25
MINI , 473
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 478
NSU , 2
Opel , 12630
Peugeot , 2607
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3827
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 412
Smart , 662
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 484
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 449
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13560
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

02 Qer 09:50
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:39
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 09:16 ,

Opel Corsa 1.4B viti 2000

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Shes pjes per bmw e36 delfin

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:55 ,

Skoda Rapid 1.2 Benzin Viti 2013 RKS Me Klimë

5 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

Opel Corsa 1.2 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:49 ,

Ford Fiesta 2013, benzin 1.2,ne gjendej fantastike

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:48 ,

BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:47 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:47 ,

BMW 320 BENZIN RKS 2 MUJ - VP 2001 - KLIM TIP TOP

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

CHEVROLET AVEO - 1.2 BENZIN *KLIM* VP 2008 RKS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:46 ,

BMW 320 BENZIN RKS 2 MUJ - VP 2001 - KLIM TIP TOP

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 ,

CHEVROLET AVEO - 1.2 BENZIN *KLIM* RKS VP 2008

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:46 ,

PEUGEOT 206 - * CABRIOLET * FULL EXTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:45 ,

PEUGEOT 207 - 1.4 BENZIN RKS 4 MUJ VP 2007

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 ,

PEUGEOT 306 - 1.6 BENZIN RKS * KLIM * 2002

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN * OPC * VP 2001 TIP-TOP

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

PEUGEOT 306 - 1.6 BENZIN RKS * KLIM * 2002

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 ,

ROVER - 1.8 *KLIM FUNKSIONALE* 1 VIT SIGURIM 2004

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:43 ,

VW Polo highline 2019 me 27.000 km me dogan

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:42 ,

I Shitur nga Auto NoKi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

I Shitur nga Auto NoKi

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 ,

Citroen C3 ,3011 Me dogan&homologim

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:42 ,

Citroen C3 me 26.000 km me dogan dhe homologim

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:42 ,

VW GJETA 1.6 DIZELL - RKS 4 MUJ - 88

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Shitorja ,

GOLF VI TSI 1.4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:40 ,

PEUGEOT 206 - * CABRIOLET * FULL EXTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 ,

ROVER MG - *KLIM FUNKSIONALE* 1 VIT SIGURIM 2004

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:39 ,

OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN * OPC * VP 2001 TIP-TOP

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

Shitet Chevorlete Cruze RKS

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

PEUGEOT 207 - 1.4 BENZIN RKS 4 MUJ VP 2007

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

Fiat Palio -98

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:33 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:30 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN ( VIBER +38345405605 )

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:27 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:22 ,

She's ose ndroj pezho 206 rks shum n gjendje tmir

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:10 ,

Opel Astra Automatik Klima A/C RKS Perfekt

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:03 ,

Jeep cherokee

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:03 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:03 ,

Toyota RAV 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:03 ,

Subaru

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:02 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:01 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 ,

Fiat punto

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:58 ,

Suzuki Vitara

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:58 ,

Polo 1.6 Benzine 1999 Cmimi Fiks

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 ,

��Shes peugeot 806 �� me klim

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:25 ,

VW Golf II

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:25 ,

JEEP Grand Cherokee

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 ,

Suzuki Swift 1.3 AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:02 ,

Škoda Fabia 1.2 12v 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim