Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 602
Aixam , 142
Alfa Romeo , 818
Alpina , 77
Artega , 33
Audi , 4286
Bentley , 32
BMW , 4070
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 25
Cadillac , 64
Chevrolet , 359
Chrysler , 290
Citroën , 1251
Corvette , 14
Dacia , 65
Daewoo , 263
Daihatsu , 80
Dodge , 53
Ferrari , 27
Fiat , 3202
Ford , 3004
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 347
Hummer , 35
Hyundai , 548
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 232
Kia , 198
KTM , 7
Lada , 138
Lancia , 164
Land Rover , 189
Landwind , 2
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 4
Maserati , 15
Maybach , 4
Mazda , 461
Mercedes-Benz , 2869
MG , 25
MINI , 474
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 480
NSU , 2
Opel , 12640
Peugeot , 2610
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 97
Proton , 13
Renault , 3830
Rover , 261
Saab , 87
Seat , 709
Škoda , 413
Smart , 663
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 483
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 450
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13567
Volvo , 309
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 144
Zastava , 141

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 11:24 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:24 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

111 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:22 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:21 ,

Bmw 325 ci

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

RENAULT CLIO 1.2 AUTOMATIK 2010

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

Shes Fiat 1.2 benzin regj 24.07.2020 viti 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:13 ,

SMART FORTWOO RKS

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:13 ,

Golf 6 1.2 TSI,Automatik

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 ,

VW POLO 1.4 BENZIN AUTOMATIK 1999 ME KLIME RKS

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 ,

Opel Corsa 1.4 benzin 2001 me klime RKS

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Shitet!!!

299 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

Ofrohet pun

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:09 ,

Shitet renault clio viti 2000 ne gjendje shum tmir

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:09 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:09 ,

Shitet Ford KA 1.3Benzin viti2000 RKS Full Extra

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 ,

Opel Astra G

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:04 ,

Fijat punto 1.2 Benzin Rks 6 Muj BojmNdrrim

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

SMART FORTWO 1.0 BENZIN AUTOMATIK 85PS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:59 ,

Mercedes A160 Rks Tip Top

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:57 ,

VW UP 1.0 BENZIN AUTOMATIK SHITJE EDHE ME LIZING

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:56 ,

Betlle viti 1970 pronar i dyt qe 40 vite

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:55 ,

Bmw 318i (2006)

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 ,

Opel Agila 1.4 benxin e sapo doganur viti 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:46 ,

Suzuki Swift 1.3 Benzin 4*4 I Doganuar

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:46 ,

Renault Twingo 1.2

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:44 ,

Bmw 130 I 300 PS��

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:43 ,

Shitet

1 855 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:41 ,

MERCEDES A CLASS

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:39 ,

MERCEDES A CLASS

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:39 Shitorja ,

GOLF VI TSI 1.4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:36 ,

SKODA FABIA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Porsche boxster

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:33 ,

PEUGEOT 1007 1.4B ME 94 MIJ KM VITI 2008 ME DOGAN

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:30 ,

VW FOX 1.2

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:29 ,

RENAULT TWINGO

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:28 ,

RENAULT TWINGO

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:28 ,

OPEL COSRA D

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT QE NUK I PERDORNI VW BMW MERCE

49 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW AUDI

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:16 ,

Ford

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:13 ,

Bmw 116 pa dogan 2010 me Libra servisi ( Ndrrim )

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

Peugeot Bipper 1.4 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:13 ,

SHITET VENTO VR6 KLIMATRONIC EXTRA

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 ,

Pasat pa dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:09 ,

Shitet pasati pa Dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:06 ,

Shitet Mercedes A Class 2009 nga CH - Automatik

6 750 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:06 ,

Polo

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:00 ,

Mercedes B200

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim