Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 16
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 489
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 289
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 7
Chrysler , 2
Citroën , 92
Dacia , 6
Daewoo , 2
Dodge , 2
Ferrari , 2
Fiat , 81
Ford , 87
GMC , 1
Honda , 2
Hummer , 1
Hyundai , 11
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 17
Kia , 14
Lada , 3
Lancia , 2
Land Rover , 37
Landwind , 1
Lexus , 1
Lincoln , 2
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 33
Nissan , 23
Opel , 247
Peugeot , 153
Porsche , 9
Proton , 1
Renault , 170
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 41
Škoda , 65
Smart , 14
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Tata , 1
Toyota , 12
VW Volkswagen , 1218
Volvo , 18
Yugo , 1
Zastava , 3

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 14:19
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 00:07 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:07 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:06 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:06 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:06 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:06 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:03 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:19 Shitorja ,

Shitet bmw x5

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 DIESEL I DOGANUAR RKS OSE MDRROJM

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 Shitorja ,

PASAT DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS NE GJRNDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Shitorja ,

TOURAN DIESEL 2.0 TDI MANUEL 6 SHPEJSI 7 ULSE RKS EXTRA I RI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:59 Shitorja ,

BMW 740D XDrive E DIGANUAR RKS FULL OPSJON EXTRA OSE NDRROJM

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:59 Shitorja ,

BMW 320D DIESEL 2.0 MANUEL 6 SHPEJSI M-PACKET FULL OPSJON

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Shitorja ,

SKODA FABIA DIESEL 1.9 TDI ME KLIM RKS EXTRA E RUJT

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Shitorja ,

BMW X5 3.0i BENXIN AUTOMATIK RKS FULL OPSJON OSE MDRROJM

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Shitorja ,

AUDI A8L 4.2 LONG PRESIDENCJAL FULL OPSJON BOJM EDHE NDRRIM

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE RKS OSE NDROJM

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 Shitorja ,

POLO DIESEL 1.4 TDI ME KLIM EXTRA E RUJT PA AS NI VREJTJE

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Peugeot Partner 1.6 Hdi (Automatik) 2013

6 666 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Bmw x1 18D x drive automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Mercedes E270 CDI Automatik

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione