Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 6
Aixam , 1
Alpina , 2
Audi , 27
BMW , 37
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 15
Dacia , 2
Daewoo , 1
Ferrari , 1
Fiat , 10
Ford , 18
Honda , 1
Hummer , 1
Hyundai , 2
Jeep , 6
Kia , 2
Lancia , 1
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 4
MINI , 5
Opel , 40
Peugeot , 6
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 23
Rover , 1
Saab , 2
Seat , 3
Škoda , 3
Smart , 5
Suzuki , 3
Toyota , 5
Volvo , 2
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 21:05 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.4,16V

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:05 Shitorja ,

VW Polo 1.4 DSG

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:04 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.6T OPC

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:04 Shitorja ,

Audi A3 1.4 TFSI

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 Shitorja ,

Alfa Romeo Mito

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:04 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:02 Shitorja ,

Shitet;Suzuki Alto 1.0 Benzin

2 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:01 Shitorja ,

Citroen C4 1.6i

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:01 Shitorja ,

Citroen C3 1.1

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:00 Shitorja ,

Renault Scenic 1.2 TCe

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:00 Shitorja ,

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:59 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:36 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 Shitorja ,

CADDY 2.0 B 2008 LIFE 5 ULSE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:51 ,

Chevrolet Camaro

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:51 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:48 ,

Polo automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47 ,

Mini cooper

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 ,

Renault megane

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:25 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.8 i, CABRIO, Full Opcion, RKS

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 ,

FIAT 500

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:56 ,

FORD FIESTA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

VW POLO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

FORD FIESTA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 ,

Audi 80 -70

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 11:09 ,

Ofrohet pun

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:09 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:39 Shitorja ,

GOLF VI TSI 1.4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:31 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:30 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:30 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:29 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:26 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:23 Shitorja ,

Mazda 1.6 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:23 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:22 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:37 ,

Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 23:20 ,

Opel Adam benzin

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 10:53 ,

MASERATI GRAN TURISMO 4.7 V8 S

55 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 09:35 Shitorja ,

Mazda 1.6 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 18:53 ,

RENT A CAR

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 15:10 ,

MERCEDES BENZ SLK 200 - AMG Sport RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 00:53 ,

SHES OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIK 2015

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Qer 14:11 ,

Trenerka per meshkuj ( Te gjitha masat )

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 13:59 ,

Trenerka per meshkuj ( Te gjitha masat)

23 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 21:58 ,

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim