Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 9
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 218
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 145
Bugatti , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 3
Chrysler , 3
Citroën , 42
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 30
Ford , 39
Honda , 1
Hummer , 1
Hyundai , 4
Isuzu , 1
Jeep , 13
Kia , 4
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 15
Lincoln , 1
Mazda , 1
MINI , 4
Nissan , 5
Opel , 121
Peugeot , 34
Proton , 1
Renault , 54
Rover , 1
Seat , 13
Škoda , 23
Smart , 2
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 3
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 14:09 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:04 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO S-LINE / 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Shitorja ,

Mercedes Benz C250 CDI 4Matic 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:02 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik 7 ulse

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:02 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI RKS

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:02 Shitorja ,

Mercedes Benz C220 CDI EVO 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:01 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 TDI Automatik PaDogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 Shitorja ,

VW Polo 1.4 TDI 3 muj Rks

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:59 Shitorja ,

VW Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 12/2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI RKS

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:59 Shitorja ,

Mercedes Benz E270 CDI Automatik

4 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:58 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:56 ,

SHES AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

SHES MERCEDES E KLAS 270 CDI AUTOMATIK RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG ME LLED ME DOGAN 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI E DOGANUAR RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

SHES AUDI A3 2.0 TDI S TRONIK E DOGANUAR 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

SHES PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE E DOGANUAR 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 6 SHPEJSI FULL EXTRA RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:54 ,

SHES GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 6 SHPEJSI HIGHTLINE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

SHES PASSAT 2.0 TDI DSG LLED FULL OPSIONE ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 ,

SHES PASSAT CC 2.0 TDI DSG PONORMA 5 ULSE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:48 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:27 Shitorja ,

Skoda Rapid

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:26 Shitorja ,

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:23 ,

Rent a car ALD

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim