Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2089
Aixam , 531
Alfa Romeo , 2398
Alpina , 464
Artega , 217
Asia Motors , 127
Audi , 28537
BAIC , 30
Bentley , 90
BMW , 21177
Brilliance , 40
Bugatti , 81
Buick , 43
Cadillac , 119
Chevrolet , 887
Chrysler , 806
Citroën , 8298
Corvette , 35
Dacia , 311
Daewoo , 421
Daihatsu , 185
DeTomaso , 7
Dodge , 225
Ferrari , 88
Fiat , 11580
Ford , 12174
GMC , 119
Great Wall , 35
Grecav , 28
Honda , 602
Hummer , 50
Hyundai , 1955
Infiniti , 40
Isuzu , 175
Jaguar , 359
Jeep , 1335
Kia , 1391
Koenigsegg , 16
KTM , 33
Lada , 261
Lancia , 381
Land Rover , 1790
Landwind , 4
Lexus , 43
Ligier , 9
Lincoln , 62
Lotus , 13
Maserati , 34
Maybach , 11
Mazda , 1321
Mercedes-Benz , 45460
MG , 109
MINI , 754
Mitsubishi , 1708
Morgan , 12
Nissan , 2825
NSU , 14
Oldsmobile , 15
Opel , 42305
Peugeot , 13200
Piaggio , 54
Plymouth , 14
Pontiac , 39
Porsche , 306
Proton , 26
Renault , 15725
Rover , 601
Saab , 211
Seat , 3737
Škoda , 2689
Smart , 1099
Spyker , 6
Ssangyong , 206
Subaru , 106
Suzuki , 987
Talbot , 9
Tata , 82
Tesla , 11
Toyota , 1659
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 75
UAZ , 27
VW Volkswagen , 132918
Volvo , 1488
Wartburg , 44
Wiesmann , 50
Yugo , 229
Zastava , 267

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

14 Gush 23:22
Linku:
,

SHITET PASSAT B8 2.0 TDI 190 KF 2016 DSG

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:45
Linku:
,

VW PASSAT 3C

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:02
Linku:
,

Audi A4 3.0 Diesel Quatro 3x S-Line

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 18:55
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB 2.0 Dizell

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:23 ,

SHITET SKODA FABIA 1.9 Tdi SHUM E MIR

4 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 ,

SHITET GOLFI 4 1.9 TDI 2002 SPECIAL

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:23 ,

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:23 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:23 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 ,

��BLEJM VETURA�� TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:23 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:23 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:23 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:23 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:23 ,

Ford fiesta 1.2 benzin 2001 me klim 8 muaj rks ne gjendje pe

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:23 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2TD4 DYNAMIC 145 MI KLM TE GARANTUMW

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:23 ,

RANGE ROVER 2.0 TD4 DINAMIC 144 MI KLM TE GARANTUME

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:23 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 190 PS DOGANUAR NGA ZVICRRA TANI

17 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 ,

SHES AUDI A8 4.2 TDI QUATRO MATRIX FULL OPSIONE RKS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 ,

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

27 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:23 ,

Shitet Vetura BMW GT 2017, Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 ,

Range Rover Autobiography Sport - 3.0D - 1 vit RKS

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

Reno megan

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:21 ,

Audi A8 4.2 TDI - Quattro Design Selection - RKS

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 ,

SHITET PASATI 2.0TDI 2009 motorr golf 6 pa dogan

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:19 ,

��BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

49 699 968 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:19 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:19 ,

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:19 ,

Shitet ose Ndrrohet Opel kadet 1.7 dizell

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Audi Q3 2.0 TDI Quattro automatik stronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:19 ,

Audi Q3 2.0 TDI Quattro automatik stronic 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:19 ,

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

3 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:19 ,

Audi a5 2013 AUTOMATIK ��������

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:19 ,

Polo 1.2 Tdi Navigacion Bluemotion Doganuar 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:16 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:16 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:15 ,

SHITET FORD FIESTA 1.3 B 2002 10 muj Rks

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

Shiten Fellne me Goma Per Renault

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:15 ,

BMW 320D

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

OPEL ANTARA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

49 699 968 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:15 ,

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:15 ,

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione