Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 596
Aixam , 141
Alfa Romeo , 817
Alpina , 75
Artega , 33
Audi , 4259
Bentley , 32
BMW , 4033
Brilliance , 14
Bugatti , 21
Buick , 25
Cadillac , 63
Chevrolet , 357
Chrysler , 289
Citroën , 1236
Corvette , 14
Dacia , 63
Daewoo , 262
Daihatsu , 80
Dodge , 53
Ferrari , 26
Fiat , 3192
Ford , 2986
GMC , 39
Grecav , 6
Honda , 346
Hummer , 34
Hyundai , 546
Infiniti , 12
Isuzu , 31
Jaguar , 133
Jeep , 226
Kia , 196
KTM , 7
Lada , 138
Lancia , 163
Land Rover , 188
Landwind , 1
Lexus , 16
Ligier , 1
Lincoln , 41
Lotus , 4
Maserati , 14
Maybach , 4
Mazda , 457
Mercedes-Benz , 2852
MG , 25
MINI , 469
Mitsubishi , 410
Morgan , 2
Nissan , 480
NSU , 2
Opel , 12600
Peugeot , 2604
Piaggio , 12
Plymouth , 3
Pontiac , 25
Porsche , 95
Proton , 12
Renault , 3807
Rover , 260
Saab , 85
Seat , 706
Škoda , 410
Smart , 658
Spyker , 2
Ssangyong , 6
Subaru , 57
Suzuki , 480
Talbot , 3
Tata , 4
Toyota , 445
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 9
UAZ , 4
VW Volkswagen , 13501
Volvo , 307
Wartburg , 12
Wiesmann , 6
Yugo , 143
Zastava , 140

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 09:50
Linku:
,

VW Polo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 15:19
Linku:
,

Suzuki Samurai 1.3 - Off Road

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:00
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 23:06 ,

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:44 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:26 ,

Shes - Ndrroj Seat Toledo 2.0 GTI, RKS, Klime A/C

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:02 ,

Fors Focus 1.6 Automatik

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 ,

Opel Astra 1.6 Benzin Automatic

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:39 ,

Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:38 ,

Smart

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:37 ,

Rent a Car Pollo 2012 1.4 - 16 V DSG

25 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:36 ,

Mercede B class a B-200

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:36 ,

Opel corsa 1.0 b viti 2000 motor me zingjir rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:35 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:34 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:33 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:32 ,

OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:31 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:30 ,

Seat Ibiza CUPRA 1.4 TSI DSG ����

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:30 ,

Mini Cooper S All4 1.6i Manual Panorama ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:29 ,

Shes Opel Vectra Benzin Rks Klim Mundesi Ndrrimi

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

VW Polo 1.2 -R Line- ����

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:28 ,

Rimorkion

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:28 ,

Opel tigra

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:28 ,

DODGE DAKOTA SXT

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:28 ,

Shitet bmw 730 benzin Rks i skaduar

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

bmw x5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:28 ,

Fiat 500 1.2i Manual����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:28 ,

Golf V

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:28 ,

Fellne urgjen shiten

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:28 ,

VW Jetta 1.2 TSI Manual ����

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:27 ,

renault Rx4 .

1 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:27 ,

Shes Peugeot 206 1.4Benzin Rks 4 Muj Klima Tronik

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:27 ,

Hyunday i20, 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:27 ,

Shes BMW 318 1.8Benzin Rks Shum E Rujtne

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 ,

suzuki samurai 4x4.

2 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:26 ,

Seat ibiza 1.2 tsi nga Zvicrra ������������

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:26 ,

Mini cooper 1.4 b nga zvicrra

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:26 ,

VW Polo 1.4 i nga CH

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:25 ,

Fiat 500 1.4 b 100 mi km nga CH

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:25 ,

RENAULT MODUS 1.6B AUTOMATIK PANORAM F1 70.000KM

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:25 ,

Shes mercedez A-class 190 benzin AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:25 ,

Audi A1 1.2 TFSI S-Line 2013

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:24 ,

Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:24 ,

Shes audin 1.6 benzin regjistrim(08.11.2020)

990 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim