Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1209
Aixam , 286
Alfa Romeo , 1415
Alpina , 222
Artega , 98
Audi , 16222
BAIC , 1
Bentley , 48
BMW , 11316
Brilliance , 15
Bugatti , 38
Buick , 30
Cadillac , 54
Chevrolet , 392
Chrysler , 324
Citroën , 4043
Corvette , 10
Dacia , 119
Daewoo , 263
Daihatsu , 96
DeTomaso , 4
Dodge , 88
Ferrari , 57
Fiat , 6636
Ford , 6445
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 306
Hummer , 26
Hyundai , 1098
Infiniti , 16
Isuzu , 116
Jaguar , 123
Jeep , 720
Kia , 841
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 166
Lancia , 215
Land Rover , 990
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 24
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 676
Mercedes-Benz , 26637
MG , 66
MINI , 442
Mitsubishi , 912
Morgan , 8
Nissan , 1309
NSU , 11
Opel , 26094
Peugeot , 7071
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 12
Renault , 8980
Rover , 408
Saab , 80
Seat , 1810
Škoda , 1101
Smart , 594
Spyker , 2
Ssangyong , 96
Subaru , 39
Suzuki , 535
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 941
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77355
Volvo , 657
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 158
Zastava , 172

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

02 Qer 03:36
Linku:
,

BMW X5 40d xDrive M PAKET

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 09:50
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 13:23
Linku:
,

Passat B8 2.0, Highline DSG

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 18:23
Linku:
,

Urgjent Opel Zafira 1.9CTDI Automatik !!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54
Linku:
,

Shes Audi A4 Sline Swiss Paket

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:22 ,

Shes Dy goma 14

45 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:22 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:21 ,

GOLF 5 1.9 TDI SPORT-LINE 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:21 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:21 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven⁉️ ���� Online 24/7

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:21 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:21 ,

Blejm Vetura - AUDI-BMW-MERCEDES-WV Dergo Oferten

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:21 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:21 ,

Blejm Gjitha Veturat Pa Dogan dhe RKS 24/7 ����❌

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:21 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:21 ,

opel korza-D- 1.4 benzin

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:21 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

Ford ka 1.2

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:21 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:21 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21 ,

Golf V 1.9 TDI Automatic

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

PEUGEOT 308 1.6 Hdi 2016

8 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:21 ,

Shitet Mercedes Benz E 350 cdi - Bluetec -2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:21 ,

Shitet Vetura Mazda 6 - 2.0 diesel - 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:21 ,

Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:21 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:20 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

TIGUAN 2.0 (L) TDI 23/01/2019 Kilometra 20 Mi ✅

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim