Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1735
Aixam , 465
Alfa Romeo , 2128
Alpina , 404
Artega , 188
Iveco , 1
Audi , 24559
BAIC , 13
Bentley , 73
BMW , 18189
Brilliance , 32
Bugatti , 70
Buick , 29
Cadillac , 106
Chevrolet , 706
Chrysler , 662
Citroën , 7197
Corvette , 26
Dacia , 256
Daewoo , 359
Daihatsu , 141
DeTomaso , 6
Dodge , 198
Ferrari , 86
Fiat , 10047
Ford , 10457
GMC , 99
Great Wall , 28
Grecav , 24
Honda , 534
Hummer , 50
Hyundai , 1737
Infiniti , 36
Isuzu , 132
Jaguar , 297
Jeep , 1096
Kia , 1250
Koenigsegg , 14
KTM , 31
Lada , 205
Lancia , 347
Land Rover , 1525
Landwind , 3
Lexus , 34
Ligier , 8
Lincoln , 52
Lotus , 12
Maserati , 29
Maybach , 8
Mazda , 1172
Mercedes-Benz , 36238
MG , 98
MINI , 683
Mitsubishi , 1427
Morgan , 10
Nissan , 2305
NSU , 14
Oldsmobile , 10
Opel , 36806
Peugeot , 11391
Piaggio , 40
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 238
Proton , 26
Renault , 13866
Rover , 549
Saab , 197
Seat , 3310
Škoda , 2238
Smart , 978
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 84
Suzuki , 727
Talbot , 6
Tata , 54
Toyota , 1456
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 65
UAZ , 10
VW Volkswagen , 112580
Volvo , 1253
Wartburg , 37
Wiesmann , 45
Yugo , 182
Zastava , 155

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

09 Maj 16:54
Linku:
,

BMW GT3 320d xDrive

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 06:46
Linku:
,

Audi A6 TDI Ultra C7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05
Linku:
Shitorja ,

Citroen C4 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19
Linku:
,

Peugeot 308 karavan

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:05
Linku:
,

PEUGEOT BOXER KOMBI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:18 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:18 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:18 ,

Golf 7 M1 1.6TDI (I-te kuqe) BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:18 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

KIA SORENTO -AUTOMATIK-

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 ,

GOLF 6 77 KW TDI VITI 2012 STYLE FULL EXTRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:18 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:18 ,

SHITET: KIA, Diesel, automatik, Tabela RKS, çmimi: 3350 euro

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:18 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:18 ,

Golf 6 77 kw tdi 2012 Sapo ardhur Full extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI NAVIGACION RKS

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:17 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:17 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:17 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:17 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:17 ,

Pikap partner 1.6dizel extra 2014viti

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:17 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:17 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:17 ,

Touran 77 kw tdi 2011 DsG sapo ardhur tash

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX VITI 2011 DOGA HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:17 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:17 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:17 ,

VW POLO 1.4 B 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione