Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1472
Aixam , 406
Alfa Romeo , 1968
Alpina , 331
Artega , 167
Audi , 20707
BAIC , 6
Bentley , 73
BMW , 16085
Brilliance , 29
Bugatti , 66
Buick , 26
Cadillac , 96
Chevrolet , 629
Chrysler , 614
Citroën , 6495
Corvette , 21
Dacia , 222
Daewoo , 329
Daihatsu , 116
DeTomaso , 5
Dodge , 178
Ferrari , 76
Fiat , 8916
Ford , 9332
GMC , 77
Great Wall , 28
Grecav , 20
Honda , 484
Hummer , 51
Hyundai , 1552
Infiniti , 28
Isuzu , 109
Jaguar , 275
Jeep , 955
Kia , 1145
Koenigsegg , 14
KTM , 27
Lada , 168
Lancia , 306
Land Rover , 1355
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 51
Lotus , 11
Maserati , 29
Maybach , 7
Mazda , 1022
Mercedes-Benz , 29098
MG , 87
MINI , 615
Mitsubishi , 1220
Morgan , 10
Nissan , 2031
NSU , 11
Opel , 32705
Peugeot , 10241
Piaggio , 38
Plymouth , 11
Pontiac , 35
Porsche , 217
Proton , 21
Renault , 12448
Rover , 494
Saab , 175
Seat , 2944
Škoda , 1958
Smart , 878
Spyker , 3
Ssangyong , 160
Subaru , 76
Suzuki , 610
Talbot , 4
Tata , 43
Toyota , 1221
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 60
UAZ , 3
VW Volkswagen , 94301
Volvo , 1065
Wartburg , 31
Wiesmann , 42
Yugo , 137
Zastava , 114

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 17:59
Linku:
Shitorja ,

Range Rover Sport 3LTD Panorama ����

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:12
Linku:
,

BMW F10 520d individual M sport

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02
Linku:
,

Shitet Audi Q7..2xS Line me 7 ulese

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:41
Linku:
Shitorja ,

MERCEDES C 220 CDI AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 20:59 ,

KOMBI TRANSPORTER 1.9 DIZELL **RKS** FIKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Shitorja ,

Golf 6 Automatik -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKTE《《��

3 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:58 ,

Renault Koleos 2.0dci-Bose 4X4 Automatik-Me dogane

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:58 ,

Alfa Romeo 2.4 jtdm vp 2006

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:58 ,

Pezho 307 2.0 HDI Dizel

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:58 ,

Tiguan 2013 2.0 tdi

8 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:58 ,

ASTRA 2.0 DIZELL RKS 2000 KLIM

2 099 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

6 930 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:57 ,

mercedes a class

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:57 ,

》AUTO KOSOVA���� BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME��

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:57 ,

bmw 330d

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME DHE DEFEKTE《《��

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:56 ,

Shitet Ford Fiesta

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:56 ,

golf6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Renault trafik

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Audi 80 1.6 Benzin +Gaz Viti 1991 Bajm Ndrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:56 ,

Mercedes A170 dizel

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:56 ,

BMW 530d E-60 AUTOMATIK 2005 Full

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:55 ,

T4 2.5 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:55 ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 DIZELL 2007 PA VREJTJE *RKS

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:55 ,

Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:55 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:55 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2014 PA DOGAN

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 4 motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

opel Corsa 1.7 dizell motorr japan 5 muj rks

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:55 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:55 ,

Caddy

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:55 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:55 ,

Audi A4 automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:55 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:54 ,

BMW Z4 2.0 BENZIN KABRIOLET NE GJENDJE PERFEKTE

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:54 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 ,

Pollo ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:54 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:54 ,

T4 5 ulse viti 2000 2750 ero

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI ECO FLEKS ME DOGAN DHE HOMOL

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:54 ,

Pasat 1.9 TDI RKS

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:54 ,

Jaguar XF

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 20:54 ,

Passat 2.0 tdi viti 2008

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

Shitet audi ne gjendje shum te mir

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:53 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKT《《��

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:53 ,

MERCEDES A170 2008 AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:53 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:53 ,

Kolica ne shitje 1700 ero

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

Mercedes Benz C 220 Avangarde AUTOMATIK 2011 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

Shes Opel Astra 1.7 Dizell

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.
Në fillim