Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1549
Aixam , 435
Alfa Romeo , 2074
Alpina , 378
Artega , 171
Iveco , 1
Audi , 20366
BAIC , 11
Bentley , 72
BMW , 17296
Brilliance , 31
Bugatti , 69
Buick , 26
Cadillac , 101
Chevrolet , 693
Chrysler , 646
Citroën , 7046
Corvette , 24
Dacia , 249
Daewoo , 349
Daihatsu , 91
DeTomaso , 6
Dodge , 193
Ferrari , 71
Fiat , 9687
Ford , 9632
GMC , 74
Great Wall , 22
Grecav , 18
Honda , 477
Hummer , 50
Hyundai , 1728
Infiniti , 35
Isuzu , 80
Jaguar , 289
Jeep , 1005
Kia , 1226
KTM , 26
Lada , 171
Lancia , 332
Land Rover , 1503
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 52
Lotus , 9
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1055
Mercedes-Benz , 29224
MG , 83
MINI , 664
Mitsubishi , 1270
Morgan , 10
Nissan , 2109
NSU , 11
Opel , 32637
Peugeot , 11003
Piaggio , 38
Plymouth , 9
Pontiac , 33
Porsche , 230
Proton , 20
Renault , 13356
Rover , 531
Saab , 189
Seat , 3248
Škoda , 2196
Smart , 964
Spyker , 3
Ssangyong , 162
Subaru , 79
Suzuki , 560
Talbot , 3
Tata , 51
Toyota , 1323
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 58
UAZ , 9
VW Volkswagen , 93232
Volvo , 1186
Wartburg , 32
Wiesmann , 42
Yugo , 116
Zastava , 84

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

12 Pri 21:22
Linku:
,

Shitet Renault Twingo

5 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:38
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 22:24
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 10:20 Shitorja ,

Peugeot 208 1.4 Hdi Viti 2015 Me Dogan Veq 6666€ + 383 44

6 666 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:20 ,

Shitet Golfi 4 1.9 Tdi 2002 Automatik ��

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Audi A3 Automatik 2013 New model

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Shitorja ,

Mercedes E 320 Cdi Automatik Viti 2006 4 Matic Rks 6199€ +

6 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dCi 110 Gt Line

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:20 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Shitorja ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 Kw - MODEL GOAL - LOOK GTI - I RI ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Shitorja ,

Renault Espace dCi 160

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:20 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan Veq 12999€

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:20 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:20 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 ,

Shitet opel vektra b benzin viti 98 me klim regjistrim 11muj

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:20 ,

Shitet marcedes c cllas 270 automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:20 ,

BMW X3 2011 Xdrive Automatik Me dogan

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:20 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI,DSG

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

Golf 4 tdi rks clim shitet ndrrohet vp 2000

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:20 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:20 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI,OPC

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:19 ,

VW Passat 2011 Automatik

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4TB Benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:19 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:19 ,

Golf 7 1.6 TDI Viti 2013 DSG (RKS)

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:19 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione