Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1575
Aixam , 442
Alfa Romeo , 2100
Alpina , 380
Artega , 174
Iveco , 1
Audi , 20618
BAIC , 11
Bentley , 72
BMW , 17502
Brilliance , 31
Bugatti , 69
Buick , 26
Cadillac , 101
Chevrolet , 700
Chrysler , 651
Citroën , 7176
Corvette , 25
Dacia , 256
Daewoo , 355
Daihatsu , 97
DeTomaso , 6
Dodge , 195
Ferrari , 72
Fiat , 9797
Ford , 9732
GMC , 76
Great Wall , 22
Grecav , 18
Honda , 476
Hummer , 48
Hyundai , 1736
Infiniti , 34
Isuzu , 81
Jaguar , 289
Jeep , 1013
Kia , 1247
KTM , 26
Lada , 172
Lancia , 339
Land Rover , 1521
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 52
Lotus , 9
Maserati , 29
Maybach , 8
Mazda , 1073
Mercedes-Benz , 29526
MG , 83
MINI , 673
Mitsubishi , 1279
Morgan , 10
Nissan , 2149
NSU , 11
Opel , 33053
Peugeot , 11142
Piaggio , 37
Plymouth , 9
Pontiac , 33
Porsche , 235
Proton , 20
Renault , 13537
Rover , 541
Saab , 190
Seat , 3288
Škoda , 2235
Smart , 978
Spyker , 3
Ssangyong , 166
Subaru , 82
Suzuki , 561
Talbot , 3
Tata , 51
Toyota , 1347
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 58
UAZ , 9
VW Volkswagen , 94318
Volvo , 1201
Wartburg , 32
Wiesmann , 42
Yugo , 117
Zastava , 88

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 01:15
Linku:
,

Opel Astra J Sports Tourer

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:42
Linku:
,

Audi Q7

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:18
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Maj 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 12:49 ,

Vw golf 6 team 2,0 tdi 140 ps 6shpejsi viti 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:49 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Mini cooper 2003 rks 01.2022

2 666 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:49 ,

Bmw X6 40D TwinTurbo 313PS Viti 2017 Km 187*i sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:49 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:49 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:49 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:49 Shitorja ,

Mercedes Aclas automatik

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:49 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:49 ,

Opel Insignia - 2013 2.0

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:48 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

KIA SORENTO -AUTOMATIK-

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 Shitorja ,

tata 1.3 dizel 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI 2011 ABT chip tuning ���� me dogan

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:48 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:48 ,

MERCEDES E 350 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:48 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 ,

Blejm.te Gjitha Llojet e Veturave

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:48 ,

Shitet Opel Corsa 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:48 ,

Shitet Vetura Bmw 120 - 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:48 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Shitet Opel Zafira 2.0cdti -Automatik

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI DSG 2011 sapoardhur����me dogan

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

Mercedes A170 CDI 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione