Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1514
Aixam , 428
Alfa Romeo , 2070
Alpina , 375
Artega , 170
Iveco , 1
Audi , 19729
BAIC , 11
Bentley , 72
BMW , 16754
Brilliance , 30
Bugatti , 68
Buick , 26
Cadillac , 98
Chevrolet , 694
Chrysler , 643
Citroën , 7040
Corvette , 23
Dacia , 249
Daewoo , 349
Daihatsu , 84
DeTomaso , 6
Dodge , 193
Ferrari , 70
Fiat , 9586
Ford , 9348
GMC , 73
Great Wall , 21
Grecav , 17
Honda , 463
Hummer , 50
Hyundai , 1722
Infiniti , 35
Isuzu , 66
Jaguar , 286
Jeep , 991
Kia , 1224
KTM , 26
Lada , 168
Lancia , 325
Land Rover , 1502
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 52
Lotus , 9
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1002
Mercedes-Benz , 28323
MG , 82
MINI , 667
Mitsubishi , 1238
Morgan , 10
Nissan , 2046
NSU , 11
Opel , 30953
Peugeot , 10939
Piaggio , 37
Plymouth , 9
Pontiac , 32
Porsche , 230
Proton , 20
Renault , 13127
Rover , 530
Saab , 188
Seat , 3234
Škoda , 2201
Smart , 965
Spyker , 3
Ssangyong , 162
Subaru , 77
Suzuki , 526
Talbot , 3
Tata , 51
Toyota , 1285
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 57
UAZ , 9
VW Volkswagen , 89385
Volvo , 1161
Wartburg , 24
Wiesmann , 41
Yugo , 86
Zastava , 70

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 22:24
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:50
Linku:
,

Audi Q7 3.0 tdi - 3x Sline

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 18:32
Linku:
,

Chevorlet Evanda ndrrim

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04
Linku:
,

BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania ����

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:52 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:52 ,

Passat 1.9TDI Viti 2004 RKS 1Vit

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

Golf VII 2.0TDI 4-Motion Viti 2015

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:52 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

Shitet Toka - Super Ofertë

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:52 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:52 ,

Opel astra 1.7 cdti

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 ,

Passat B8 2015 2.0 TDI RKS

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:52 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:52 ,

Citroen jumper

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:52 ,

Peugeot Bipper 1.4 HDI RKS

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:52 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:52 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:52 ,

Skoda superb 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:52 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:52 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:52 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:52 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 ,

Touran 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

Citroën c4 1.6 HDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:51 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:51 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:51 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:51 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:51 ,

Shitet Audi A8 - Matrix 2014

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione