Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1472
Aixam , 429
Alfa Romeo , 2071
Alpina , 368
Artega , 168
Iveco , 1
Audi , 18697
BAIC , 11
Bentley , 71
BMW , 15861
Brilliance , 29
Bugatti , 67
Buick , 25
Cadillac , 97
Chevrolet , 693
Chrysler , 643
Citroën , 7107
Corvette , 23
Dacia , 256
Daewoo , 352
Daihatsu , 75
DeTomaso , 6
Dodge , 193
Ferrari , 63
Fiat , 9471
Ford , 8789
GMC , 72
Great Wall , 18
Grecav , 13
Honda , 419
Hummer , 49
Hyundai , 1711
Infiniti , 35
Isuzu , 55
Jaguar , 282
Jeep , 975
Kia , 1241
KTM , 24
Lada , 165
Lancia , 330
Land Rover , 1514
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 52
Lotus , 9
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 907
Mercedes-Benz , 27311
MG , 80
MINI , 672
Mitsubishi , 1167
Morgan , 9
Nissan , 1958
NSU , 10
Opel , 28460
Peugeot , 10776
Piaggio , 34
Plymouth , 9
Pontiac , 24
Porsche , 233
Proton , 17
Renault , 12788
Rover , 525
Saab , 185
Seat , 3118
Škoda , 2219
Smart , 975
Spyker , 3
Ssangyong , 166
Subaru , 72
Suzuki , 447
Talbot , 3
Tata , 51
Toyota , 1240
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 55
UAZ , 8
VW Volkswagen , 81891
Volvo , 1130
Wartburg , 21
Wiesmann , 38
Yugo , 61
Zastava , 68

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

05 Maj 20:02
Linku:
,

Volvo XC90 D5

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 16:00
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:19
Linku:
,

Peugeot 308 karavan

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 15:39
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:07
Linku:
,

Mercedes B 180 d 2016

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:58 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:58 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:58 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:58 ,

Bmw F10 3.0 Diesel Automatic RKS 7Muaj

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:57 ,

RENAULT MEGANE 1.6B RKS 6 MUJ KLIM PERFEKT

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

VW UP 1.0 benzin

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:57 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 ,

Golf 7 Tdi i Regjistruar 1 Vit Plotë

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:57 ,

Shitet Ndrrohet kia sorento 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:57 ,

Citroen Xsara me Regjistrim

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:57 ,

SUZUKI ALTO 1.0 Benzin 2012

4 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:57 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:57 ,

Bmw 118 Ndrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:57 ,

daihatsu sirion 1.3 16v twin cam

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:57 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:57 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:57 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:57 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:57 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 18:56 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:56 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:56 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:56 ,

Renault Megane 1.9 DCI RKS 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 ,

Shitet Mercedes C220, 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:56 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:56 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:56 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:56 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione