Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1297
Aixam , 373
Alfa Romeo , 1926
Alpina , 305
Artega , 148
Audi , 16425
BAIC , 5
Bentley , 71
BMW , 13882
Brilliance , 25
Bugatti , 62
Buick , 24
Cadillac , 87
Chevrolet , 619
Chrysler , 596
Citroën , 6424
Corvette , 18
Dacia , 219
Daewoo , 324
Daihatsu , 62
DeTomaso , 5
Dodge , 175
Ferrari , 59
Fiat , 8272
Ford , 7693
GMC , 62
Great Wall , 20
Grecav , 12
Honda , 379
Hummer , 49
Hyundai , 1514
Infiniti , 26
Isuzu , 44
Jaguar , 266
Jeep , 872
Kia , 1139
KTM , 25
Lada , 137
Lancia , 291
Land Rover , 1347
Landwind , 3
Lexus , 32
Ligier , 8
Lincoln , 51
Lotus , 9
Maserati , 27
Maybach , 6
Mazda , 799
Mercedes-Benz , 24106
MG , 75
MINI , 609
Mitsubishi , 1018
Morgan , 9
Nissan , 1707
NSU , 9
Opel , 24542
Peugeot , 9644
Piaggio , 34
Plymouth , 8
Pontiac , 22
Porsche , 213
Proton , 15
Renault , 11335
Rover , 471
Saab , 166
Seat , 2709
Škoda , 1946
Smart , 878
Spyker , 3
Ssangyong , 157
Subaru , 64
Suzuki , 402
Talbot , 3
Tata , 43
Toyota , 1054
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 50
UAZ , 3
VW Volkswagen , 71799
Volvo , 972
Wartburg , 17
Wiesmann , 36
Yugo , 46
Zastava , 52

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 19:12
Linku:
,

BMW F10 520d individual M sport

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02
Linku:
Shitorja ,

Mini Countryman S All4 1.6i Manual Panoram ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12
Linku:
,

Golf GTD

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57
Linku:
Shitorja ,

BMW 318d 2013 Automatic ����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:03 ,

Shes tauran 1.9 TDI 2004 rks 9 muaj

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:03 ,

GolPlus 1.6Tdi 2012 Mach����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 DIZELL 2007 PA VREJTJE *RKS

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:03 ,

E270 avangard vp.2005 shitet ndrrohet

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

Pjes per te gjitha Veturat

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:03 ,

Fellne14she per cors me goma veres

180 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:03 ,

AUDI A3 2007 *S-line* 2.0TDI *AUTOMATIK* FULLË OPS

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

Kemi Pjes Per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:03 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Mercedes A170 dizel

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:03 ,

Peugeot 1.6 HDI Vp 2006 Rks 1 Muj

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK 1.9 CDTI PA TE KUQE ME 7 ULS

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:03 ,

Audi A3 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Fiat punto 1.9 Dizel

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

OPEL ASTRA G 2.0 DTI ULSE ME NXEMJE 10 MUJ RKS

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

6 930 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:02 ,

Golf 4 1.9 TDI 74kw pacific 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Bmw E46 318 2.0 Dizel Vp 2004 Rks 1 Vit

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:02 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:02 ,

mercedes a class

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:02 ,

dyer per dhoma viber+38349311536

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:02 ,

Shitet Passat 3c

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK MODEL 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

Caddy 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK URGJENT

6 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:01 ,

ASTRA 2.0 DIZELL RKS 2000 KLIM

2 099 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:01 ,

VW Touran 2.0Tdi 2010 7Ulse

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK *URGJENT*

6 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:01 ,

Tauran 2.0Tdi 2012 7Ulse

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK *URGJENT*

6 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:01 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:01 ,

Audi A3 2.0Tdi 2015 Sline

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 ,

KOMBI TRANSPORTER 1.9 DIZELL **RKS** FIKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 ,

VW POLO 1.6 TDI HIGHLINE SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 ,

Audi A3 2.0Tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 ,

��AUTOMATIK 1.7 CDTi 110.000 km.��

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:00 ,

Passat B7 2.0 disel ����

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 ,

PEUGEOT 1.6 HDI 308 SPORT, 109 KUAJFUQI, 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:00 ,

Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

5 850 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE 129.00 KM 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:00 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:00 ,

U shittt

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 ,

GOLF VI PLUS 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 ,

Bmw 318

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 ,

Reno clio

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:00 ,

Seat Altea XL - 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:00 ,

Lupo 1.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:00 ,

Bmw 750 Ld xDrive M-Pacet 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.
Në fillim